АНОНС – протести: депутати, ви уху їли?

У понеділок, 3 жовтня, під час погоджувальної ради активісти проведуть акцію «Ви Уху їли?» – варитимуть уху та вимагатимуть від народних депутатів не включати в порядок денний законопроекти, які, фактично, нівелюють більшу частину антикорупційної реформи в Україні.

Включивши проекти законів в порядок денний сесії одразу після отримання грошей від МВФ народні депутати перейдуть межу дозволеного, адже умисно обманюють міжнародних партнерів України.

Акція розпочнеться о 10.30, перед входом до будівлі парламентських комітетів за адресою: вул. Інститутська 182.

Хочемо нагадати, що одразу по отриманню траншу МВФ, який був наданий Україні після виконання нею зобов’язань у сфері антикорупційного законодавства, у Верховній Раді було зареєстровано декілька законопроектів, які відміняють досягнення в антикорупційній реформі.

Зокрема законопроект від голови фракції БПП Гриніва #5192 нівелює систему електронного декларування, оскільки закриває інформацію про всю готівку, коштовності та цінні подарунки, якими володіють держслужбовці.

Іншими законопроектами від депутатів БПП пропонується забрати повноваження в Антикорупційного бюро і дати можливість генеральному піар-прокурору одноосібно визначати, які справи розслідуватиме НАБУ, а які – ні. Цей проект закону перетворить боротьбу з ТОП-корупцією в Україні на ручний інструмент політичної розправи, зосереджений в руках однієї людини.

Напередодні акції, о 10.30 відбудеться брифінг:

·         Віталія Шабуніна, голова правління Центру протидії корупції
·         Олексія Гриценка, представник АвтоМайдан
·         Олександри Дрік, Люстраційний комітет
·         Віталій Касько, член правління Transparancy International Україна

В акції також візьмуть участь представники «Центру протидії корупції», РПР, «Громадського люстраційного комітету», «Автомайдану», «Transparancy International України», «Центру UA».

У разі включення проектів законів у порядок денний сесії активісти розпочнуть в перший сесійний день Ради довготривалу акцію протесту.

Контактний телефон: 093 356 32 59.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
ВАКС стягнув 3,6 млн грн з голови Васильківського суду Максима Ковбеля у справі про цивільну конфіскацію

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності