Підтримати

АНОНС — 23 липня відбудеться перше судове засідання за позовом Загребельської до Зеленського

У вівторок 23 липня Верховний Суд розпочне розгляд позову колишньої державної уповноваженої АМКУ Агії Загребельської до Президента України Володимира Зеленського. Зміст позову — визнання протиправним та нечинним Указу Президента про звільнення Загребельської з посади.

Початок засідання — 10.00. Адреса суду — Київ, вул. Московська, 8, корпус 5. Головуюча суддя — Наталія Блажівська. 

5 липня 2019 року Президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення державної уповноваженої Антимонопольного комітету (АМКУ) Агії Загребельської. Однак причини звільнення Загребельської — невідомі.

Підстави для звільнення держуповноважених АМКУ регулюються ч.2 ст.18 закону «Про Антимонопольний комітет України». Це стан здоров’я, власне бажання та грубе порушення службових обов’язків або вчинення злочину. Жодної з цих підстав у відношенні до Загребельської не було.

Крім того, за словами Загребельської, до звільнення вона не отримувала жодних повідомлень з боку Адміністрації президента стосовно її роботи в АМКУ.

Агія Загребельська відома розслідуваннями у сфері ігрового бізнесу, посередницьких “прокладкок” на доступі до бази оцінок Фонду держмайна, картельної змови “харчових” підрядників Міністерства оборони та різноманітних схем у сфері Мін’юсту.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
АНОНС — У Печерському суді почнуть заново розглядати справу експертки “рюкзаків Авакова”
ЗАЯВА — Правосуддя не може бути заручником побажань держави-агресора
Zero Corruption: Центр протидії корупції оновив бренд та розширює коло діяльності

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності