Підтримати

Аналітична записка про корупцію в медичних тендерах для профільної ТСК

15 травня цього року Парламент ухвалив постанову «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів порушень законодавства при здійсненні державних закупівель, неефективного використання державних коштів та зловживань службовим становищем з боку посадових осіб Міністерства охорони здоров’я України, інших державних підприємств, установ та організацій у сфері охорони здоров’я та фармацевтичної галузі».

Оскільки Центр останній рік заглибився в протидію корупції саме в закупівлях лікарських засобів, ми разом з партнерами вирішили допомогти ТСК. Для цього ми підготували цю аналітичну записку і офіційно передали її керівництву та членам ТСК.

В звіті інформації та доказова база про те, як:

  1. Тільки на кількох лотах по СНІДівських ліках МОЗ переплатив 39 млн.
  2. Пенітенціарна служба закуповує ліки проти туберкульозу в рази дорожче цін Глобального фонду для України.
  3. Інші факти.

P.S. Ми точно знаємо, що наш сайт уважно читають “умільці” з МОЗу. Друзі, якщо вас так можна назвати, будь ласка покажіть цю записку своїм колегам з державної пенітенціарної служби. Останні, якщо не зупиняться в темпах розпилу, ризикують стати “клієнтами” власного відомства…

Звіт нижче:

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Меблі замість ліків, “велике будівництво” та завищені ціни. ЦПК проаналізував рік ковідних закупівель
Громадські та пацієнтські організації закликають МОЗ транслювати та оприлюднювати відео співбесід з кандидатами до Наглядової ради ДП “Медичні закупівлі України”
Зрив закупівлі ліків: суд зобов’язав ДБР розслідувати злочин Степанова за заявою ЦПК

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності