Підтримати

Активісти вимагають допустити ЗМІ та громадськість на засідання КДКП по Холодницькому

Активісти Центру протидії корупції та Автомайдану звернулися з відкритими листами до керівництва Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів із закликом допустити представників ЗМІ та громадськості на засідання комісії 26 липня.

На цьому засіданні комісія розглядатиме питання звільнення Назара Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

У своєму зверненні активісти звертають увагу, що рішення комісії проводити засідання в закритому режимі порушують Конституцію України та низку інших законів.

“Так, відповідно до Закону України «Про прокуратуру», засідання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів проводяться відкрито і гласно, крім випадків, установлених законом, — йдеться у зверненні активістів. — Рішення про закриття засідання ухвалюється в кожному конкретному випадку і стосується розголошення таємниці, що охороняється законом. У випадку з засіданням щодо справи Назара Холодницького — вся інформація, яка розглядатиметься на засіданні є у публічному полі”.

“Закриття засідання від представників ЗМІ та громадськості означатиме грубе порушення законодавства,  — стверджує Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції. — Ми розуміємо, що якщо це буде зроблено, то виключно, щоб ухвалити потрібне всім політичне рішення про збереження Холодницького на посаді”, — додав він.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
ПРЕСРЕЛІЗ — Недекларування Труханова: одеський мер зберігав у ексдружини пістолет і мамині гроші, хоча нібито не живе з нею
АНОНС — Коридор з фото Революції Гідності. Активісти нагадають членам Вищої ради правосуддя, чому потрібно звільнити ініціатора розгону Майдану
АНОНС — У ВАКС почнуть досліджувати докази у справі про недекларування Труханова

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності