Активісти перекрили автостраду міжнародного значення між Німеччиною та Польщею з вимогою, щоб Європейський союз припинив торгівлю з Росією!

Канцлере Німеччини! Припини фінансувати воєнні злочини!

Ми, громадяни Німеччини, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Великобританії й України вимагаємо від канцлера Німеччини Олафа Шольца повністю припинити торгівлю з Росією.

Упродовж двох тижнів Уряд Німеччини ігнорує наші звернення, тому ми розпочали мирне блокування головної автостради A2, яка з’єднує Польщу й Німеччину.

Ми хочемо пробудити совість німецького народу! Понад сто тисяч російських солдатів щоденно вбиває українців, більшість росіян підтримує цей злочин, але Німеччина продовжує торгувати з Росією чим підтримує російську економіку та фактично спонсорує війну. За гроші, які німецькі фірми сплачують як податки в Росії, купують бомби, ракети й снаряди, якими потім убивають мирних українських людей, дітей. Припиніть фінансово підтримувати окупантів! Побачте страждання мільйонів українців, які понад місяць живуть по підвалах, ховаючись від російських окупантів.

«Німеччина хоче заробляти, але ці мільйони скроплені кров’ю українських громадян. Це брудні гроші. Якби росіяни вбивали зараз тисячі німців, канцлер також би підтримував торгівлю з убивцями?» – запитує учасник блокування, польський журналіст Павел Боболович.

Раніше активісти протестували проти торгівлі з Росією на прикордонних переходах у Польщі й Литві, двічі зверталися до канцлера Шольца, проте безрезультатно. Уряди Польщі, Литви, Латвії та Естонії офіційно закликали Європейський союз заборонити перевезення товарів з ЄС на територію Білорусі й Росії

«Наші сусіди вже кілька тижнів вимагають від нас: припиніть торгувати з Росією! Проте фури продовжують їздити, бо цього хоче німецький уряд. Пане канцлере! Кожна вантажівка до Росії зміцнює її злочинну владу. Кожен вантаж – це нові російські бомби на Україну, кожна домовленість – кров на руках. Ми повинні це припинити, бо в іншому випадку ми вдруге увійдемо в історію: (спів)відповідальні за масові злочини проти українського народу. Німецький «прогрес через торгівлю» сьогодні призводить до смерті», – говорить німецький активіст Стів Наук.

«Пане канцлере, Ви – представник народу, який краще від інших знає, чим закінчується пасивність щодо абсолютного зла й якою страшною є ціна, яку світ за це платить. То чому Ви намагаєтеся загравати із сучасним злом і вести з ним бізнес? – запитує активістка „Euromajdan Warszawa” Наталія Панченко. – У цю мить Україна розплачується за це кокетування Заходу, зокрема Німеччини, із воєнними злочинцями. Вам мало нашої крові? Невже брудні мільйони євро для вас важливіші, ніж людські життя?»

Нагадуємо, що блокування вантажівок, які возять євросоюзні товари до Росії, розпочалася 12 березня. Найбільше товарів везуть із Німеччини, Франції, Італії.


Більше інформації та коментарі можна отримати за номером
Павел Боболовіч – +48500457141
Наталка Панченко – +48792635795
Вікторія Погребняк – +48795932538

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Закликаємо народних депутатів врахувати рекомендації Венеційської комісії в законі про процедуру призначення суддів Конституційного Суду
ДБР вдруге закрило кримінальне провадження щодо ймовірного відмивання грошей соратником Коломойського
Data Ocean стала технічним партнером проєкту ЦПК PEP.ORG.UA. Як покращиться користування Реєстром публічних діячів

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності