Активісти не дали “роздерибанити” 12 млн грн на ремонті басейну для дітей

Центр протидії корупції добився скасування тендеру на ремонт дитячого басейну на 12 мільйонів гривень, які хотіли поділити між собою дві фірми одного власника.

Тендер проводила Буська райдержадміністрація Львівської області.

Справа в тому, що у травні цього року Буська райдержадміністрація Львівської області провела тендер на ремонт басейну в дитячо-юнацькій спортивній школі. На торги вийшли дві компанії, у яких перемогла фірма із пропозицією виконати роботи за майже 12 мільйонів гривень. Однак, як виявилося, ці компанії зовсім не конкурували, адже мають одного власника.

Так, Орихівському Петру Йосиповичу належить 50% статутного капіталу обох компаній-учасниць цих торгів, а саме: ТОВ “Пласт” та ТОВ “Галицький будівельник”. І саме він підписав документи, подані компаніями для участі в торгах.

“Документи тендерних пропозицій компаній, які взяли участь у цих торгах, були підписані однією людиною, а саме — Петром Орихівським. Дивно, що чиновники  проігнорували цю інформацію. Райдержадміністрація була зобов’язана одразу відхилити тендерні пропозиції цих компаній, але натомість провела тендер”, — коментує юрист Центру протидії корупції Денис Свириденко.

Після звернення активістів до Антимонопольного комітету України та Буської РДА тендер було скасовано.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Міноборони вперше за час великої війни провело відкриті закупівлі їжі для ЗСУ. Як і прогнозував ЦПК, відомі рітейлери не змогли взяти в них участь, а частину тендерів виграли старі постачальники
Міноборони опублікувало тендери на харчування для ЗСУ на 24 млрд грн. Через вимоги тендерів рітейлери все ще не зможуть в них перемогти

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності