Підтримати

АНОНС – акція: Піноккіо в Генеральній прокуратурі

Завтра під стінами Генеральної прокуратури відбудеться акція “Шокін – брехло”, на якій громадські активісти привезуть опудало Шокіна з величезним носом як у Піноккіо.

Це символізуватиме, що Генеральний прокурор Віктор Шокіна забрехався у своїх розповідях, як Президенту, так і міжнародним колегам.

Справа в тому, що Віктор Шокін завив, що ЄС не має претензій до делегованих ним 4 представників до конкурсної комісії з обрання Антикорупційного прокурора. Офіційна заява ЄС підтвердила, що міжнародна спільнота шокована вибором представників від Генерального прокурора, оскільки багато цих людей замішані в гучних корупційних скандалах, і не можуть бути тими, хто обиратиме Антикорупційного прокурора. Громадськість вимагатиме від Шокіна перестати брехати та замінити свою четвірку в комісії на достойних людей.

Акція відбудеться в середу, 23 вересня, о 9.30, під стінами Генеральної прокуратури України, за адресою: вул. Різницька 13/15.

Перед акцією пройде прес-брифінг. В прес-брифінгу візьмуть участь:

  • Дарина Каленюк, Центр протидії корупції
  • Ярослав Юрчишин, Реанімаційний Пакет Реформ
  • Катерина Бутко, Автомайдан.

Після брифінгу громадські активісти передадуть величезний ніс Генеральному прокурору України Віктору Шокіну та закличуть його носити його та показувати справжнє обличчя брехуна.

Акредитації шоу не потребує.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Заява Центру протидії корупції щодо протестів у Білорусі
12 днів після підпалу будинку Шабуніна: його ще не допитували і не визнали потерпілим
Заява активістів щодо переслідування Віталія Шабуніна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності