Ахметівці шукають спосіб уникнути апеляції ВАКС щодо Роттердам+ на 40 млрд грн. ЦПК добиватиметься відновлення справи

Заявник у справі Роттердам+, ексдепутат Віктор Чумак відмовився йти в апеляцію ВАКС. Він несподівано відкликав свою скаргу, чим фактично погодився з рішенням судді ВАКС Катерини Широкої та прокурора САП Дениса Демківа, які вирішили поховати справу.  

У бенефіціарів схеми Роттердам+ розуміють, що рішення судді Широкої має всі шанси не втриматися в апеляції ВАКС і тому знайшли підхід до Чумака. 

Інакше як можна пояснити різку зміну позиції?

Чумак ще на початку жовтня 2021 підтримував свою скаргу, говорив про те, що справу Роттердам+ закрили незаконно і виступав за її поновлення.

Тепер, крім скарги ЦПК, Апеляційна палата ВАКС розглядатиме апеляції двох заводів Коломойського (звісно, якщо двоє олігархів не домовляться між собою). 

Ще раніше Чумак казав, що вона має потрапити на розгляд по суті до суду. 

Менше ніж за місяць позиція Чумака уже радикально інша. Він вирішив злитися і не вимагати справедливості для українців, які втратили 40 млрд грн. 

Нагадаємо, що 13 жовтня Широка відмовилася поновити справу Роттердам+, яку незаконно закривали прокурори САП Демків та Пономаренко. 

Так як Чумак був одним із заявників, він ДВІЧІ домагався відновлення справи.

Те, що САП не дослідила всі обставини справи у повній мірі, говорить навіть сам прокурор Демків.

У НАБУ неодноразово заявляли про те, що справа Роттердам+ готова до передачі до суду. Це найбільший страх Ахметова, так як він хапається за кожну соломинку, аби незаконно закрити справу на рівні розслідування. 

ЦПК продовжить боротися за поновлення справи та її розгляд у ВАКС. 

Поділитись новиною

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності