67 томів та 109 свідків. Суд вирішив як досліджуватимуть докази у справі Труханова

27 грудня відбулося чергове засідання у справі мера Одеси Геннадія Труханова, який разом зі спільниками підозрюється у заволодінні 185 млн грн. Під час засідання суд вирішив порядок дослідження доказів.

Так, суд розпочне з дослідження письмових доказів від САП, згодом перейде до речових доказів та допиту свідків обвинувачення, а вже потім дослідить письмові докази сторони захисту Труханова і Ко та перейде до допиту їхніх свідків, а завершить допитом самих обвинувачених.

Прокурори САП Валентин Мусіяка та Максим Кравченко повідомили, що обсяг письмових доказів становить 67 томів, а допитати хочуть 109 осіб, більшість із яких депутати Одеської міськради.

На попередньому засіданні прокурори завершили зачитувати обвинувальний акт на понад 170 сторінок. Раніше захист Труханова та його спільників наголошував на відсутності підстав для повернення обвинувального акту прокурорам для доопрацювання, але під час засідання 27 грудня всі фігуранти заявили про те, що не розуміють суті обвинувачення.

“Така суперечлива позиція Труханова і Ко свідчить лише про спробу дискредитувати роботу прокурорів САП та відсутність юридичних аргументів для такої критики” — зазначила юристка Центру протидії корупції Олена Щербан.

Також адвокати намагалися вказати на політичну природу справи, однак жодних конкретних фактів цього не називали.  

Наступне засідання відбудеться 14 січня о 10:00 у Малиновському суді. Загалом суд виділив повноцінних 18 робочих днів протягом січня-лютого для розгляду цієї справи.

Нагадаємо, що Геннадія Труханова та ще 7 його спільників підозрюють в організації схеми із заволодіння коштами місцевого бюджету в сумі 185 млн грн під виглядом купівлі будівлі збанкрутілого заводу «Краян» за завідомо завищеною вартістю.

У подальшому сплачені кошти планували вивести через фіктивні підприємства, чому завадили прокурори САП разом з детективами НАБУ.

На лаві підсудних також:  Павло Вугельман — голова постійної комісії Одеської міськради з питань комунальної власності, Василь Шкрабай — директор Департаменту комунальної власності Одеської міськради, Олексій Спектор — заступник директора Департаменту комунальної власності Одеської міськради та інші.

Поділитись новиною

Читайте також

Всі новини
Вищий антикорупційний суд засудив ексзаступника міністра Гримчака до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна

підписка

Отримуйте першими новини ЦПК
Заповнючи форму, я погоджуюсь з умовами Політики конфіденційності