Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Печерський суд дозволив Генпрокуратурі виїмку документів ЦПК

Печерський суд Києва надав слідчим Генеральної прокуратури України доступ із правом вилучення речей і документів Центру протидії корупції.

Також суд дозволив виїмку всіх документів громадської організації, що становлять банківську таємницю та знаходяться у володінні банків, що обслуговують організацію.

Відповідні ухвали, видані судом в один день – 22 березня, з’явилася в Єдиному Реєстрі Судових Рішень (Справа № 757/12890/16-к та Справа № 757/12893/16-к).

“Це можна розцінювати виключно як тиск на організацію, – стверджує Віталій Шабунін, голова правління “Центру протидії корупцїї”. – На місце Генерального прокурора готують одного з замів Шокіна – Столярчука чи Севрука, роботу яких жорстко критикує Центр”.

Так, слідчі ГПУ у двадцятиденний термін можуть мати доступ до речей і документів Центру протидії корупції, копій договорів про відкриття та обслуговування банківських рахунків, довіреностей, карток із зразками підпису посадових осіб організації, печаток, договорів на встановлення системи “Клієнт-Банк”, виписок з номерами телефонів, ІР-адресів, з яких проходило з’єднання системи “Клієнт-Банк” та датами проведення вказаних з’єднань.

Також слідчі можуть отримати інформацію про рух грошових коштів по рахунках ЦПК, бухгалтерських документів, документів підрядників громадської організації, виписок, та ін. з початку 2014 року.

До суду із відповідними клопотаннями в рамках кримінального провадження №42016000000000688 від 16.03.2016 за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України звернувся старший слідчий в особливо важливих справах відділу з розслідування кримінальних проваджень у сфері власності Генеральної прокуратури України В. Машика.

В рамках досудового розслідування слідчі ГПУ шукають гроші Уряду США, які виділялися на реформу кримінальної юстиції і, на думку ГПУ, мали б надходити безпосередньо на рахунки правоохоронного органу. Оскільки таке трактування використання міжнародної технічної допомоги – абсурдне, у Центрі протидії корупції вважають дане кримінальне провадження банальним приводом втрутитися та заблокувати роботу громадської організації, заарештувати її рахунки та почати кримінальне переслідування її співробітників, які публічно критикують роботу керівництва Генеральної прокуратури України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокурор ГПУ О.Варченко.

Ухвали видані слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва Цокол Л.І. за участі секретаря Сторожук Є.Ю.