Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Довірену особу Азарова призначили членом наглядової ради державного Укрексімбанку

22 травня Кабмін призначив членів наглядової ради “Державного експортно-імпортного банку України”. Серед новопризначенців — австрієць Пауль Торстен, який керує фірмою, підконтрольною сину екс-очільника Партії регіонів та уряду України Миколи Азарова.

Пауль Торстен є керівником австрійської компанії “GEOLOG Oil & Gas Trading GmbH”. Ця компанія підконтрольна Азарову-молодшому та пов’язана з олігархом-втікачем Сергієм Курченком.  Про це повідомляє проект Центру протидії корупції Pep.org.ua.

Так,  за адресою реєстрації компанії GEOLOG Oil зареєстрована і фірма “EMPORION Kaufhausvermietungs-GmbH”.

Співвласником фірми, станом на травень 2018 року, була Garda Handels — und Beteiligungs GmbH”  (80 %), яка за даними українських правоохоронців, підконтрольна Олексію Азарову.

Раніше журналісти видання “Deutsche Welle” встановили наближеність австрійця й до олігарха Сергія Курченка.

В оголошеннях про пошук персоналу, оприлюднених від імені “Geolog Oil & Gas Trading”, вказано контактний телефон компанії Курченка — “Sparschwein Gas”.

Після революції і втечі Курченка й Азарова з України Sparschwein Gas разом з десятками інших компаній стала фігурантом низки кримінальних проваджень щодо завдання державі мільярдних збитків. У Німеччині Sparschwein Gas також потрапила  в поле зору правоохоронців — за підозрою у відмиванні грошей.

В Україні Пауль Торстен є співзасновником  ряду компаній, зокрема і ТОВ “Альтеп”. Ця фірма дісталась Торстену, так би мовити,  “у спадок” від Азарових.

Раніше співвласником фірми був Костянтин Пивоваров — довірена особа екс-очільника Партії регіонів та уряду України Миколи Азарова.  

Після Майдану Олексій Азаров безоплатно передав Пивоварову свої права на австрійську компанію “Garda Handels – und-Beteiligungs Gmbh”.

Остання, згідно з даними Наших грошей,  володіє італійською фірмою “Agosto 2012 s.r.l.”, на яку записано дві вілли в італійському місті Ольбія (Сардинія).

Окрім близькості до Курченка й Азарова, Пауль Торстен дуже близький до родини нардепа VII і VIII скликань Євгена Мураєва.

Австрієць разом з батьком Мураєва є співзасновником декількох українських компаній. І саме ці компанії нового члена наглядової ради держбанку Пауля Торстена  фігурують у декількох кримінальних провадженнях українських правоохоронців.

Харківська поліція підозрює службових осіб компаній ТОВ “Пам хаус” та ТОВ “Альтеп” у заволодінні бюджетними коштами під час закупівлі опалення за завищеними цінами.  

Слідчі встановили, що ціни обох закупівель перевищують середньо ринкову вартість паливного матеріалу та теплової енергії. За висновками правоохоронців, виготовлення теплової енергії завищено на 4,18 млн грн.

Слідство також встановило, що упродовж 2016 року інші комунальні підприємства Харківщини також замовили “Альтепу” та “Пам Хаусу” постачання паливних матеріалів, пари, гарячої води та переробку альтернативного палива в теплову енергію по завідомо завищеним цінам.

Згідно з рішенням Кабміну, до виконання обов’язків члена наглядової ради держбанку Пауль Торстен  приступить з 14 червня 2019 року.

Pep.org.ua — проект Центру протидії корупції — єдиний відкритий реєстр національних публічних діячів PEP. Реєстр містить понад 30 тисяч досьє на українських чиновників, їх родичів, бізнес-партнерів та пов’язаних з ними фірм. Реєстр запрацював на початку 2016 року.