Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – акція: зняти недоторканність з Клюєва або перевибори!

У вівторок, 2 червня, о 9.00, перед входом до Парламенту громадські активісти влаштовують акцію «Зняти  недоторканність з С.Клюєва або – на перевибори!».

Ініціатори акції вимагатимуть від Верховної Ради вже цього тижня винести на голосування до сесійної зали питання про зняття недоторканності з народного депутата України Сергія Клюєва. У протилежному випадку активісти вимагатимуть дострокових виборів Парламенту, що не в змозі зняти недоторканність з одного з найбільш одіозних поплічників Януковича.

За даними «Центру протидії корупції» разом зі своїм братом Сергій Клюєв через мережу фіктивних та підставних компаній вивів з України понад 20 млрд. гривень.

Перед акцією активісти проведуть короткий прес-брифінг. У прес-брифінгу візьмуть участь: Віталій Шабунін, Дарина Каленюк, «Центр протидії корупції», Олексій Гриценко, «Автомайдан».

Під час брифінгу активісти оприлюднять інформацію про активи Сергія Клюєва, які можуть підлягати арешту та конфіскації. Також активісти розкажуть про махінації та оборудки Сергія та Андрія Клюєвих, завдяки яким останнім вдалося вивести з країни понад 20 млрд. грн.

Хочемо нагадати, що ЄС ще в березні виступив з офіційною заявою про те, що у разі відсутності достатніх доказів та підозр санкції проти 4х поплічників режиму Януковича будуть зняті 6 червня, тобто, в найближчу суботу. Серед них: Віктор Янукович (молодший), Дмитро Табачник, Олена Лукаш та Сергій Клюєв. Генеральна прокуратура України подала до Верховної Ради прохання про зняття недоторканності з Сергія Клюєва. Відтепер ВРУ, яка свого часу звільнила Генерального прокурора Ярему за бездіяльність щодо екс-поплічників Януковича, сама блокує прийняття рішення про зняття недоторканості з Сергія Клюєва.

У акції та пікеті візьмуть участь близько 100 активістів та автомобілістів.

Контактна особа:

Устінова Олександра, 067 550 15 70, o.ustinova@antac.org.ua

Тата Пеклун, 067 622 71 12, peklun@gmail.com