Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Шокін використав реформу прокуратури, щоб поставити своїх людей на потрібні позиції

Запрошуємо на прес-брифінг, де громадські активісти та Комітет по боротьбі з корупцією Верховної Ради України оприлюднять документ нового перерозподілу обов’язків в Генеральній прокуратурі.

Відповідно до нього контроль (процесуальний нагляд) за ключовими антикорупційними розслідуваннями віддають заступнику Генерального прокурора Заліско, який свого часу «злив» всі розслідування по високопосадовцях часів Януковича.

Прес-брифінг пройде 17 серпня, о 10.30 в приміщенні Українського кризового медіа центру, за адресою: Хрещатик 2, Український Дім.

В прес-брифінгу візьмуть участь:

 • Єгор Соболєв, голова Комітету по боротьбі з корупцією ВРУ
 • Віталій Шабунін, Центр протидії корупції

Хочемо нагадати, що відповідно до реформи прокуратури всі співробітники Генеральної прокуратури в тому числі були виведені позаштатний розпис.

Це дало можливість Генеральному прокурору Віктору Шокіну перерозподілити обов’язки між підрозділами та своїми заступниками, призначивши «своїх» людей для процесуального нагляду за розслідуванням справ. Без погодження процесуального керівника жоден прокурор не має право здійснювати будь-які оперативні дії.