Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – акція: що ховають пусті декларації чиновників?

Запрошуємо вас на прес-брифінг та акцію, де громадські активісти вимагатимуть від Володимира Гройсмана не блокувати законопроект №2423, що відкриває інформацію про власників з державних реєстрів нерухомості, землі та авто.

Прес-брифінг, присвячений акції, розпочнеться в понеділок, 13 липня, о 10.00, перед будівлею Верховної Ради України (3 під’їзд). У прес-брифінгу візьмуть участь:

 • Павло Петренко, Міністр юстиції України;
 • Єгор Соболєв, голова Комітету ВРУ по боротьбі з корупцією;
 • Андрій Парубій, Перший заступник Голови Верховної Ради України;
 • Віталій Шабунін, «Центр протидії корупції»;
 • Олексій Гриценко, «Автомайдан».

Після брифінгу активісти виставлять перед  Верховною Радою кортеж з 10 коштовних авто та макетів будинків, прихованих під “порожньою деклараціює”, що символізує те, як чиновники ховають власні величезні статки.

Перевірити інформацію про реальну власність чиновників та зловити їх на брехні – можна. Для цього треба зробити відкритою та доступною інформацію про майно людини, як це наразі зроблено в усіх європейських країнах. Активісти знімуть макети пустих декларацій, під якими ховатиметься справжнє майно посадовців.

Хочемо нагадати, що сьогодні в Україні більше 300 000 державних службовців декларують свої статки. Тим не менше, перевірити їх майже неможливо, адже інформація щодо рухомого та нерухомого майна є закритою для громадськості. Відкрити її пропонується законопроектом №2423, який вже пройшов перше читання в парламенті і наразі блокується. Розміщення завідомо неправдивої інформації в декларації передбачає кримінальну відповідальність.