Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – САП та НАБУ вимагають збільшити заставу для правої руки Онищенка

Завтра, 24 червня об 11.30 відбудуться засідання Апеляційного суду Києва, де антикорупційні прокурори спільно з детективами Антикорупційного бюро оскаржуватимуть розмір застави для соратників народного депутата Олександра Онищенка – фігурантів кримінального провадження щодо схеми розкрадання газу,  в результаті якої  державі було завдано збитків на рівні 3 млрд. грн.

Антикорупційні прокурори вимагають від апеляційного суду м. Києва у сотні разів збільшити розмір застав для двох фігурантів схеми розкрадання газу.

Засідання розпочнуться 24 червня об 11:30 та 12:00 під головуванням суддів апеляційного суду м. Києва Д.Масенка (11:30) та В. Глиняного (12:00) за адресою вул. Солом’янська, 2-А.

Нагадуємо, 17 і 18 червня за результатом розгляду клопотань детективів НАБУ, погоджених із прокурорами САП щодо усіх 10 осіб, затриманих в ході обшуків 15 червня, було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів. Сумарний розмір застави склав 1,003 млрд. грн.

Розміри застав, призначених Солом’янським судом стосовно В.Постного та О.Рябошапки, які є одними з ключових фігурантів розслідування, були найменшими: 1 млн. грн та 1,5 млн. грн відповідно, у порівнянні з сумами застав, призначених пересічним учасникам “газової схеми”.

Підозрювані у вчиненні злочину, передбаченого ст.209 Кримінального кодексу України (“легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом”), внесли відповідні застави та у середу, 22 червня, були звільнені із Лук’янівського слідчого ізолятора. Однак одразу після звільнення під заставу детективи НАБУ затримали В.Постного та О.Рябошапку.

Вони були заарештовані і взяті під варту 18 червня за рішенням Солом’янського районного суду як співорганізатори корупційної схеми з розкрадання газу, видобутого в рамках договорів спільної діяльності з ПАТ “Укргазвидобування”.

Судові засідання відкриті для преси. За більш детальною інформацією, звертайтеся, будь ласка,  до прес-служби Центру протидії корупції, 067 622 71 12.