Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Президент руками депутатів затягує створення антикорсуду

У понеділок 14 травня об 10.30 перед засіданням Погоджувальної ради (Грушевського 5) активісти проведуть акцію з вимогою перестати блокувати створення антикорсуду та підготувати законопроект до другого читання.

У той час, коли Президент обіцяє все нові дати голосування за антикорсуд, комітет правової політики і правосуддя так і не підготував законопроект до другого читання.

Це при тому, що головою комітету є довірена особа Порошенка Руслан Князевич, а 14 з 32 депутатів входять до президентської фракції.

Верховна Рада проголосувала за законопроект про Антикорупційний суд 1 березня 2018 року. 2 тижні після голосування приймалися поправки до законопроекту, яких усього подали 2000.

Але з 15 березня, уже майже 2 місяці всі 2000 поправок лежать “мертвим вантажем”. З того часу відбулося П’ЯТЬ засідань та зустрічей комітету, але на жодному із засідань комітет не те, що не почав розглядати майже 2000 поправок до законопроекту, а навіть не спромігся створити робочу групу для роботи із поправками.

Для наочної демонстрації того, що наразі відбувається в комітеті Князевича, який уже 5 засідань поспіль не розглядає законопроект про Антикорупційний суд, активісти встановлять перед входом до будівлі парламенту банер із зображенням Петра Порошенко та Руслана Князевича.  

Спікери:

 • Ганна Гопко — народний депутат та голова комітету Верховної Ради України у закордонних справах
 • Віталій Шабунін — голова правління Центру протидії корупції

Адреса:
вул. Грушевського, 5