Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – прес-сніданок з Петренко та Касько: розвінчуємо міфи про арешт та спецконфіскацію

Запрошуємо завтра о 9:00 на прес-сніданок з міністром юстиції Павлом Петренко та заступником генерального прокурора Віталієм Касько, які в деталях розкажуть про всі тонкощі удосконалення механізму розшуку, арешту та конфіскації злочинно набутого майна.

Зокрема, експерти розвіють міфи та нададуть обґрунтовані відповіді на критику стосовно змін до Кримінального та Цивільного кодексів України, що покликані удосконалити процедури накладення арешту та спеціальної конфіскації на майно, отримане злочинним шляхом.

Прес-сніданок відбудеться у великій залі Кризового медіа-центру за адресою: Українській Дім, вул. Хрещатик, 2.
Як відомо, минулого сесійного тижня Верховна Рада України в першому читанні ухвалила проект закону №2540а, що дозволить слідчому арештовувати майно на стадії, коли ще відсутній підозрюваний та майно, записане на третіх – підставних – фізичних або юридичних осіб.

Інший законопроект, підтриманий Радою в першому читанні – №2541а – стосується підставних власників злочинних активів, які більше не матимуть змоги прикриватися титулом добросовісного набувача, та розширює межі застосування спеціальної конфіскації злочинних активів на всі умисні злочини. Тобто тепер буде неможливо записувати все майно на тещ та багатих дружин корупціонерів.

Також Верховна Рада ухвалила у першому читанні проект закону №3040, що передбачає створення в Україні Національного агентства з розшуку та управління активами, отриманими злочинним шляхом.

Під час розгляду законопроектів у сесійній залі лунали зауваження та критика, яка дещо викривлює дію реальних законодавчих механізмів, закладених у зазначених проектах законів.

Експерти та розробники законопроектів на практичних прикладах розкажуть журналістам, як діятимуть нові механізми, до якого компромісу необхідно дійти, аби зазначені зміни були ухвалені в другому читанні, яка існує європейська та міжнародна практики арешту, конфіскації та управління злочинно набутим майном.

Нагадаємо, ухвалення зазначених законопроектів є однією з вимог в рамках Плану дій візової лібералізації (ПДВЛ), виконання якого необхідне для скасування візового режиму між Україною та ЄС.