Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – КабМін сфальсифікував вибори до Агентства запобігання корупції

Запрошуємо вас на прес-брифінг, на якій громадські організації нададуть всю інформацію про те, як Кабінет Міністрів України, порушуючи українське законодавство, сфабрикував вибори до Комісії, яка обиратиме керівний склад Агентства з питань запобігання корупції – ключового органу, який займатиметься перевіркою декларації чиновників.

Прес-брифінг відбудеться 10 червня, в середу, о 10.30 в приміщенні Українського кризового медіа центру, за адресою вул.. Хрещатик 2 (Український дім).

В прес-брифінгу візьмуть участь:

 • Єгор Соболєв, Голова комітету по боротьбі та запобіганню корупції;
 • Ігор Шевченко, Міністр екології та природніх ресурсів України;
 • Олексій Хмара, «Transparency International Україна»;
 • Дарина Каленюк, «Центр протидії корупції»;
 • Віктор Таран, «Центр політичних студій та аналітики»;

Справа в тому, що Кабінет Міністрів України, порушуючи закон «Про запобігання корупції», організував конкурс на представників Комісії, які обиратимуть керівництво органу таким чином, що туди потрапили «кишенькові» громадські організації. Таким чином Уряд матиме змогу контролювати відбір керівного складу органу, та того, як він працюватиме в майбутньому.

Слід нагадати, що з 8 чоловік конкурсної комісії, які мають обрати Керівництво нової агенції, що перевірятиме декларації чиновників, 4 – формуються з представників антикорупційних громадських організацій. 1 призначає Парламент, 1 Президент, 1 Кабінет Міністрів України та 1 Керівник Нацагентства з питань державної служби. Таким чином повинна була  бути забезпечена незалежність формування нового органу.

Після обрання «кишенькової» Комісії, Уряд сказав, що їм вже не потрібні представники від Парламенту і їм  достатньо людей для формування Комісії.

Після того, як громадські організації подали позов до суду проти Кабінету Міністрів України, той швиденько, в п’ятницю, затвердив склад Комісії, незважаючи на порушення Закону України.

Transparency International Україна, Реанімаційний пакет реформ, Центр протидії корупції, Центр політичних студій та аналітики та інші антикорупційні громадські організації звинувачують Кабінет Міністрів України у фальсифікаціях та прямому порушенні закону «Про запобігання корупції». Громадські активісти закликають КабМін переоголосити конкурс на представників від антикорупційних громадських організацій та провести його прозоро та відповідно до українського законодавства.

Контактні особи: Устінова Олександра, 067 550 15 70, o.ustinova@antac.org.ua , Ольга Тимченко 050 352 96 18, tymchenko@ti-ukraine.org