Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – акція: Гузиря на нари, а не на Канари!

Запрошуємо Вас завтра, 14 липня, о 9:00 на акцію “Відпочинеш на нарах”, яка пройде під стінами  Генеральної Прокуратури України, за адресою вул. Різницька 13/15. 

Активісти “Центру протидії корупції” разом з “Автомайданом” вимагатимуть звільнення Володимира Гузира, заступника генерального прокурора України, який перешкоджає неупередженому розслідуванню кримінального провадження щодо прокурорів-хабарників та чине тиск на слідчих, а також фігурує в антикорупційних журналістських розслідуваннях.

Активісти привезуть під стіни ГПУ нари з манекеном Володимира Гузиря та коробки з сухарями, що символізуватимуть їхню вимогу звільнити Володимира Гузира, якого з понеділка офіційно відправили у відпустку.

Перед акцією, о 9.00 активісти проведуть прес-брифінг, в якому візьмуть участь:

 • Віталій Шабунін, “Центр протидії корупції”;
 • Катерина Бутко, “Автомайдан”;
 • народні депутати-члени комітету ВР з протидії корупції та організованій злочинності

Також активісти разом з народними депутатами передадуть заступнику генерального прокурора Давіду Сакварелідзе звернення з вимогою ініціювати внутрішнє розслідування дій Володимира Гузира.

Нагадаємо, за словами джерел народного депутата Сергія Лещенко, перший заступник Генерального прокурора Володимир Гузир відкрив кримінальне провадження проти першого заступника генпрокура Давида Сакварелідзе, який ініціював затримання прокурорів-хабарників. Також Володимир Гузир намагався порвати посвідчення слідчого, який проводив обшук у одного із затриманих прокурорів, а саме, першого заступника начальника Головного слідчого управління – Володимира  Шапакіна.

Важливо відмітити, що в середу відбудеться суд за апеляцією адвокатів прокурорів-хабарників, які просять замінити їм запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт.

Контактні особи: Устінова Олександра, 067 550 15 70, o.ustinova@antac.org.ua, Тата Пеклун, 067 622 71 12, peklun@gmail.com