Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Партія Наливайченка таємно наймала американських лобістів на майже півмільйона доларів

Партія колишнього керівника СБУ і кандидата в президенти Валентина Наливайченка ймовірно таємно, через треті компанії, оплачувала роботу лобістів у США. Суму витрачених коштів до фінансової звітності партії не внесли.

Американська лобістська компанія Federal Advocates Inc. 21 грудня 2018 року зареєструвалася як іноземний агент в США, який діятиме в інтересах трьох суб’єктів: політичної партії “Справедливість”, громадської організації “Громадянин” і польської компанії Zeset sp.z.o.o.

Лобісти зазначили у заяві, що проводитимуть зустрічі з членами Адміністрації президента США і Конгресу для висвітлення роботи зазначених компаній заради “досягнення спільних цілей демократичних урядів у Європі”.

Адресою партії “Справедливість” зазначено будівлю у Києві, де розташована штаб-квартира “Політичної партії громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість”. При цьому для лобістів назва партії була скорочена до “Справедливості” без вказування імені її лідера Наливайченка.

Громадська організація “Громадянин” теж розташована у Києві і є своєрідним філіалом партії Валентина Наливайченка, адже її керівник Ян Грабар працює юристом Київської обласної регіональної організації партії “Справедливість”.

Що стосується польської компанії Zeset, то вона не проявляє активності ані на польському, ані на українському ринку. Її сайт не працює, а фінансової звітності вона не подавала, але саме вона оплатила роботу лобістів — 400 тисяч доларів.

Валентин Наливайченко і його партія скористалися коштами цієї невідомої польської компанії для оплати лобістів у США, які займалися інтересами усіх трьох зазначених суб’єктів.

До фінансової звітності партії Наливайченка не внесли жодних даних про оплату лобістів. Більше того, екс-кандидат у президенти ймовірно порушив як американське законодавство, бо не був зареєстрований як іноземний бенефіціар лобістських послуг, так і українське, адже порушив порядок фінансування політичної партії.

Центр протидії корупції (ЦПК) подав заяву до Національної поліції з проханням почати розслідування за фактом недостовірних відомостей у фінансовому звіті партії.

Також ЦПК надіслав звернення до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) для проведення перевірки звітів партії Наливайченка.

Тож НАЗК має встановити, чи були кошти, сплачені польською компанією, внеском для партії, адже згідно з законом іноземні внески є забороненими.