Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

Літній інтенсив: аналітика, що впливає на антикорупційну політику

Міжнародні експерти навчатимуть укрїнських колег досліджувати корупцію та писати аналітику для ухвалення виважених суспільно-політичних рішень.

У серпні в Києві відбудеться тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції, розроблений Міждисциплінарним науково-освітнім центром протидії корупції в Україні Національного університету «Києво-Могилянська академія» – ACREC.

Міждисциплінарний літній інтенсив буде корисним для представників антикорупційних органів та громадських організацій, які займаються аналізом впливу політики, прикладними дослідженнями у сфері корупції, помічників народних депутатів, студентів старших курсів та аспірантів, які планують науково досліджувати корупцію.

Протягом тижня троє запрошених лекторів навчатимуть всього 20 відібраних на конкурсній основі учасників тому, як розробити дизайн власного наукового дослідження, аналітичної статті, магістерської роботи, дисертації та ін. у сфері протидії корупції; як підготувати та презентувати власне прикладне дослідження у формі дієвого аналітичного документу у галузі державної політики.

Інтенсив покликаний ознайомити молодих науковців із теорією досліджень, міждисциплінарними методами їх проведення та практичними навичками написання різних аналітичних текстів, розвинути критичне мислення та уміння конструктивно критикувати й відповідати на критику власних наукових підходів.

Розробники інтенсиву наголошують на тому, що  після курсу учасники зможуть упевнено оперувати теоріями та сучасними методами дослідження корупції, ефективно працюватимуть з науковою літературою та покращать здібності написання аналітичного тексту.

Інтенсив проводиться за фінансової підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика Міжнародний фонд «Відродження» та є безкоштовним для переможців конкурсного відбору. 

Останній термін подачі документів для участі у конкурсі – 13 липня 2016 р. Більше інформації про інтенсив та його лекторів – на сайті: http://acrec.tilda.ws/page202776.html.

Міждисциплінарний науково-освітній центр заснований «Центром протидії корупції», «Transparency International Україна» та Національним університетом «Києво-Могилянська академія» у липні 2015 року.

Першочерговим завданням команди Центру є запровадження короткострокових і довгострокових міждисциплінарних практично орієнтованих програм підготовки фахівців для ефективного управління та розбудови держави і відкритого суспільства в Україні, а також для проведення міждисциплінарних науково-практичних досліджень.