Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Комітет Кожем’якіна розгляне законопроект про скасування кримінальної відповідальності за хабарництво

Завтра 5 грудня парламентський комітетіз законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності під керівництвом Андрія Кожем’якіна планує розглянути законопроект №9014 про фактичне скасування кримінальної відповідальності за хабарництво.

Початок засідання — 15.00. Адреса — вул.Садова, 3а, кімн.727.

Законопроект №9014 пропонує встановити адміністративну відповідальність топ-посадовців за хабарництво (неправомірну вигоду) незалежно від розмірів хабара із покаранням у вигляді штрафу і конфіскації хабара.

Проте відповідальність за хабарництво передбачена також ст.368 Кримінального кодексу України.

У разі ухвалення законопроекту №9014 відповідальність за одні й ті ж самі дії — хабарництво — може бути як кримінальною, так і адміністративною.  

Це означає, що недоброчесні прокурори або судді зможуть “полегшити” долю хабарника і притягнути його до незначної адміністративної відповідальності (штрафу) замість позбавлення волі і заборони займати певні державні посади в результаті кримінальної відповідальності.

Крім того, Національна поліція також зможе вилучати і навіть “випадково” знищувати докази хабарництва під час здійснення провадження адміністративних правопорушень.

Автор проекту закону — нардеп від БПП Андрій Антонищак.