Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – хто обере першого в Україні антикорупційного прокурора?

Запрошуємо на прес-конференцію та презентацію кандидатів до конкурсної комісії, яка обиратиме першого в Україні Антикорупційного прокурора.

Прес-брифінг відбудеться 28 серпня о 10.30 у Кризовому медіа-центрі за адресою вул. Хрещатик, 2, Український дім.

Під час брифінгу антикорупційні та правозахисні організації представлять список з 10  кандидатів до складу конкурсної комісії, які мають організувати прозорий конкурс, провести публічні співбесіди з кандидатами і обрати трьох найкращих претендентів на посаду єдиного в Україні головного антикорупційного прокурора.

Фактично, мова йде про людину, від якої залежить успішність слідства Антикорупційного Бюро – доведення справ до суду, де вони не розваляться через безпідставність доказів, як це нерідко трапляється зараз.

Кандидатів до конкурсної комісії представлятимуть:

 • Андрій Парубій, народний депутат, віце-спікер Верховної Ради України
 • Єгор Соболєв, народний депутат, голова Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції
 • Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції

До кінця вересня поточного року має запрацювати Антикорупційна прокуратура – новий для українських правоохоронних органів інститут спеціалізованих прокурорів . Її керівника – спеціалізованого антикорупційного прокуратура – обирає конкурсна комісія, всього 11 людей. Семеро членів до складу конкурсної комісії делегує Верховна Рада,  четверо – генеральний прокурор.

Антикорупційні організації склали список претендентів у конкурсну комісію, чия репутація, професійний досвід та неупередженість стануть гарантією прозорого та чесного конкурсу, запорукою суспільної довіри до майбутнього антикорупційного прокурора.

Під час брифінгу буде представлений список з 10 кандидатів, підтриманих антикорупціонерами з Реанімаційного пакету реформ, Transparency International Україна, Центру протидії корупції, Центру політичних студій та аналітики, руху ЧЕСНО.

Це – журналісти, правники та міжнародні експерти з відмінною діловою репутацією, суспільним авторитетом та щепленням від політичної корупції.

Нагадаємо, керівник Антикорупційної прокуратури здійснюватиме нагляд за розслідуваннями детективами Антикорупційного Бюро корупційних злочинів високопосадовців.

Обрання керівника Антикорупційної прокуратури у вересні 2015 р. є однією з обов’язкових умов для надання Україні третього траншу Міжнародного валютного фонду.