Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – акція: Шокін з’їхав з глузду

Запрошуємо вас у середу, 28 жовтня о 10.00 на акцію «Шокін з’їхав з глузду!», під час якої громадські активісти на швидкій з лікарями привезуть генеральному прокуророві Віктору Шокіну гамівну сорочку – “усмєрітєльную рубашку”.

Акція пройде під стінами Генеральної прокуратури України за адресою: вул. Різницька 13/15 та під Адміністрацією Президента з боку Лютеранської вулиці, куди активісти вирушать після прес-брифінгу.

Як стало сьогодні відомо, Віктор Шокін ініціював прокурорську перевірку МЗС України в у зв’язку із оприлюдненням міністром закордонних справ Павлом Клімкіним вимог Європейського Союзу щодо повної заміни чотирьох представників ГПУ у складі конкурсної комісії з обрання антикорупційного прокурора. Шокін вбачає “ознаки кримінального правопорушення, спрямованого на підрив авторитету органів державної влади” в діях МЗС.
Вже котрий місяць поспіль дипломати ЄС “натякають” українській владі на необхідність замінити членів конкурсної комісії, делегованих генеральним прокурором, на “осіб, що не є політиками або держслужбовцями”.

Іншими словами, Шокін, який сам став наріжним каменем на шляху України до скасування віз з ЄС, вбачає кримінал у діях МЗС, що всіма дипломатичними способами намагається наблизити країну до безвізового режиму з Європою!

У брифінгу візьмуть участь:
● народні депутати-члени Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції та комітету ВР з питань міжнародного співробітництва;
● Сергій Сидоренко, головний редактор Європейської Правди
● Дарина Каленюк, «Центр протидії корупції»
● активісти “Автомайдану”, Центру ЮЕЙ, ініціативи Реанімаційний пакет реформ тощо.

Антикорупційні організації вимагають від Президента Петра Порошенка невідкладно внести подання в Верховну Раду щодо звільнення В.Шокіна з посади генпрокурора, адже його дії свідчать про повну професійну непридатність та втрату адекватності.

Лист ШокінМЗС

ЛистШокінМЗС2