Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — “Досить ґвалтувати Конституцію”: активісти роздадуть суддям список негідних кандидатів до Конституційного суду

29 жовтня громадські організації перед Всеукраїнським з’їздом суддів, на якому обиратимуть 3 членів Конституційного Суду (КС), роздадуть список негідних кандидатів на цю посаду. Активісти вимагатимуть від делегатів не підтримувати жодного з цих кандидатів.

Час: 09:00, 29 жовтня.

Адреса: Конгрес-холл готелю “Президент”, м. Київ, вул. Госпітальна, 12.

Громадські організації Фундація DEJURE, Центр Протидії Корупції та ВГО “Автомайдан” проаналізували всіх кандидатів до КС та виявили, що жоден з них не володіє потрібними моральними та професійними якостями, щоб бути суддями такого рівня. А 14 з 16 взагалі недоброчесні. 

Серед таких кандидатів: Олексій Огурцов, фігурант “плівок Вовка”, Вадим Беляневич, який, як член ВРП, покривав суддю Майдану, Єлизавета Євграфова, яка протягом 2012-2014 років змогла витратити на 1,5 млн грн більше, ніж заробила, та інші одіозні особи.

Під час акції відбудеться брифінг, у якому візьмуть участь :

 • Михайло Жернаков, голова правління Фундації DEJURE;
 • Галина Чижик, експертка Центру Протидії Корупції;
 • Катерина Бутко, активістка ВГО “Автомайдан”. 

Експерти пояснять, які небезпеки несе призначення недоброчесних до Конституційного суду і чому чинні кандидати не відповідають критеріям доброчесності. 

Нагадаємо, чому в Конституційному Суді мають бути виключно доброчесні члени. Так, раніше саме судді Конституційного Суду своїми рішеннями дозволили Януковичу узурпувати владу та скасували закон про незаконне збагачення, через що  НАБУ було змушене закрити 65 кримінальних проваджень проти топ-корупціонерів. 

***

Контактна особа: Андрій Чеберяк, a.cheberiak@gmail.com , +380 (96) 287 90 34

Для участі у Всеукраїнському з’їзді суддів, журналістам необхідно обов’язково акредитуватись до 12 години 28 жовтня за телефоном: (044) 2777634 (33) або на e-mail: pressoffice@court.gov.ua

Більше про тих, хто хоче контролювати Конституційний суд за посиланням: https://www.pravda.com.ua/cdn/graphics/2019/hto-hoche-kontroljuvaty-konstytucijnyj-sud/