Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

#АваковЙди: Активісти їдуть до будинку міністра МВС з вимогою відставки

У суботу, 17 листопада, о 11:00 на парковці за адресою Володимирський узвіз, 2 (за будівлею Національної філармонії) активісти Автомайдану, ініціативи «Хто замовив Катю Гандзюк?» та ГО «Центр протидії корупції» розпочнуть автопробіг до будинку міністра МВС Арсена Авакова.

Колона з понад 100 автомобілів вирушить до комплексу «Фортеця», який знаходиться на балансі МВС та де, за даними журналістських розслідувань, проживає Арсен Аваков.

Під будинком міністра МВС активісти проведуть мітинг та залишать величезний сміттєвий бак як символ проваленої реформи правоохоронних органів. На мітингу виступлять активісти зі «списку Гандзюк» щодо яких було здійснено замовні напади з початку 2017 року.

Причиною акції є, зокрема, провал реформи МВС, саботаж розслідувань нападів на активістів, відсутність покарань правоохоронців за неефективність розслідувань нападів на активістів на місцях. Єдиною вимогою активістів до міністра МВС зараз – є лише негайне його звільнення.

Сторінка заходу в мережі Facebook: https://www.facebook.com/events/1405898892874453/