Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра ВРП спробує звільнити суддю, яка повернула 92 мільйонів поплічникам Труханова

У середу, 6 червня, о 10.00 Вища рада правосуддя (ВРП) розгляне скарги НАБУ та САП щодо  судді Соломянського суду м. Києва Людмили Кізюн.

Справа в тому, що під час судового засідання по “справі Труханова” прокурор САП оприлюднив переписку в месенджері соратників мера Одеси. Ця переписка свідчила про домовленості між ними та суддею Кізюн про зняття арешту з 92 мільйонів гривень, арештованих НАБУ.

Крім того, подробиці переписки між поплічниками Труханова  яскраво демонструють схеми впливу на авторозподіл справ та підкупу суддів, за допомогою яких вони через суддю Кізюн планували зняти арешт з цих коштів.

1 лютого 2018 року суддя Людмила Кізюн, як і описано в схемі в переписці, зняла арешт з арештованих частини коштів, а саме 92 мільйонів гривень. 6 лютого 2018 інший суддя повторно наклав арешт на всю суму – 185 мільйонів гривень, який без клопотання та ухвали суддя Кізюн знову скасувала.

Скаргу розглядатиме третя дисциплінарна палата ВРП у складі  членів Мамонтової І.Ю., Гречківського П.М., Овсієнка А.А., Швецової Л.А., член-доповідач Мірошниченка А.М.  

Провадження № 1407/3дп/15-18.

16 травня 2018 року ухвалою Третьої дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя винесено ухвалу про відкриття дисциплінарної справи з попереднім висновком про несумісність зі статусом судді вчинених проступків, тобто доцільність звільнення судді.