Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра відбудеться засідання щодо недостовірного декларування Труханова на 50 млн грн

У вівторок 13 серпня у Приморському суді Одеси розпочнеться розгляд справи по суті за обвинуваченням одеського міського голови Геннадія Труханова у внесенні завідомо неправдивих відомостей до декларації. Суд має визначити порядок дослідження доказів.

Початок засідання — 16:00. Головуючий суддя — Дерус А. С. Адреса суду — м. Одеса, Балківська, 33.

Минуле засідання не відбулося через відпустку однієї із суддів з колегії.

Труханова обвинувачують у внесенні до декларацій за 2015 і 2016 роки неправдивої інформації про майно. Різниця з достовірною вартістю майна склала 32 млн грн і 18 млн грн відповідно.

У декларації мера Одеси за ці роки не відображено численні об’єкти власності цивільної дружини Труханова Тетяни Колтунової. Це і квартира в Одесі у 234,5 квадратного метра, дача у 560,6 квадратного метра, елінг площею 228,8 квадратів (місце для зберігання та ремонту суден), два паркомісця, нежитлове приміщення у 271 квадратний метр.

Також серед незадекларованого майна немаловартісні автомобілі Toyota RAV4 і Mercedes ML350 CDI4 Matic, частки у чотирьох компаніях і доходи колишньої дружини.

Відомо, що Труханов перебував в офіційному шлюбі з Колтуновою від 1985 по 1997 рік. Проте у 2015-2016 вони мали спільний побут і взаємні права та обов’язки.

Детективи Національного антикорупційного бюро розпочали розслідування у листопаді 2017 року, а 11 березня 2019 Труханову повідомили про підозру.

У разі доведення вини одеському меру може загрожувати покарання до 2 років позбавлення волі з позбавленням права займати певні посади .

Нагадаємо, 9 липня Малиновський районний суд Одеси повністю виправдавТруханова і низку його спільників у справі про заволодіння 92 млн грн під час закупівлю міськрадою будівель заводу “Краян”.

На думку суддів, більшість найважливіших доказів зібрані детективами з порушенням законодавства, тому є недопустимими. Проте насправді судді сумнівно відкинули докази через   формальності , не розглядаючи докази по суті.

Доступний аналіз рішення суддів від Центру протидії корупції можна прочитати за посиланням: https://www.pravda.com.ua/articles/2019/07/10/7220543/