Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра відбудеться перше засідання по суті справи про недекларування Труханова

У середу 6 листопада у Вищому антикорупційному суді (ВАКС) почнуть слухати по суті справу щодо недекларування майна міським головою Одеси Геннадієм Трухановим у 2015-2016 роках.

Початок засідання — 10:00. Головуючий суддя — Ногачевський В.В. Адреса суду — м. Київ, проспект Перемоги, 41.

У п’ятницю 1 листопада у ВАКС відбулося підготовче засідання щодо Труханова. На ньому прокурор у справі Олександр Омельченко розповів, що недекларування майна за 2015 рік може бути виключене з обвинувачення, адже минув визначений законом строк притягнення до відповідальності (три роки).

Проте зауважимо, що це не зменшує відповідальності Труханова у разі доведення вини. Сума незадекларованого майна за 2016 рік складає 18 млн грн, чого цілком достатньо для повноцінного покарання. 

Нагадаємо, за даними слідства, одеський мер не вніс до декларації за 2015 і 2016 роки майно на 32 млн грн і 18 млн грн відповідно. 

Майно переважно належить цивільній дружині Труханова Тетяні Колтуновій: квартира в Одесі у 234,5 квадратного метра, дача у 560,6 квадратів, елінг (місце для зберігання та ремонту суден) площею 228,8 квадратів, два паркомісця, нежитлове приміщення у 271 квадратний метр.

Окрім того, Труханов вирішив не декларувати автомобілі Toyota RAV4 і Mercedes ML350 CDI4 Matic, а також частки у чотирьох компаніях і доходи ексдружини.

Труханов перебував у шлюбі з Колтуновою від 1985 до 1997 року. Але протягом 2015-2016 мав спільний побут з ексдружиною, тож і декларувати її майно він зобов’язаний. 

Тепер одеському міськоголові загрожує до двох років позбавлення волі, а також позбавлення права займати певні посади (крім виборних).