Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра Верховний суд розгляне апеляцію НАБУ на відмову в оскарженні догани Холодницькому

2 жовтня о 10.30 Верховний суд розгляне скаргу НАБУ у справі щодо так званих “акваріумних плівок”. У НАБУ оскаржують винесення керівнику САП догани та переконані, що у КДКП було достатньо підстав, щоб його звільнити.

Завтра Велика палата Верховного суду розгляне апеляцію Національного антикорупційного бюро (НАБУ) на відмову Касаційного адміністративного суду розглянути скаргу на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) залишити керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) на посаді.

Нагадаємо, НАБУ оскаржує рішення КДКП щодо керівника САП Назара Холодницького, ухвалене 26 липня у дисциплінарному провадження, підставою якого стали так звані “акваріумні плівки”.

Встановлений в акваріумі Холодницького “жучок” дав можливість зафіксувати розмови, які свідчать про грубі порушення чинного законодавства, неетичну поведінку та фактично підтверджують “злиття” багатьох кримінальних проваджень.

Так із оприлюднених записів розмов Холодницького з’ясувалося, що керівник САП радив своєму товаришеві — свідку в справі, як поводитися на допитах і як свідчити, інформував фігурантів справ про хід розслідувань, а також надавав незаконні вказівки прокурорам та порушував норми етики щодо спілкування з підлеглими.

Проте на думку прокурорської комісії, Холодницький не наговорив звільнення, тому його вирішили залишити на посаді та обмежитись лише доганою. З цим не погодилося НАБУ та подало скаргу до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

21 серпня Касаційний суд відмовив НАБУ навіть у відкритті провадження у справі. Суд дійшов висновку, що рішення КДКП не підлягає оскарженню в судах за зверненням НАБУ.

31 серпня НАБУ подало апеляційну скаргу на вказану ухвалу, у якій просить її скасувати та передати справу до суду першої інстанції для розгляду.

10 вересня Велика Палата Верховного суду відкрила провадження за зверненням НАБУ.

Адреса суду: м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 8

Прес-центр Верховного суду: (044) 594-54-41, (044) 594-54-11, media@supreme.court.gov.ua