Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра у суді зачитають обвинувальний акт у справі мера Одеси Труханова

Завтра 14 листопада у Малиновському районному суді Одеси розпочнеться розгляд по суті у справі мера Одеси Геннадія Труханова. Під час засідання планують зачитати обвинувальний акт Труханову та його спільникам.

Початок засідання — 15:00. Адреса суду — Одеса, вул. Василя Стуса, 1а. Головуючий суддя — Сергій Черевко.

Зауважимо, що 9 листопада Одеський суд відмовив виводити зі справи спільницю мера Одеси — Галину Богданову, яка оцінила розвалені будівлі екс-заводу “Краян” у 40 разів дорожче від їхньої попередньої вартості.

Прокурори САП надали необхідні документи, що стало підставою для рішення суддів. Якби з Богданової зняли звинувачення — добитися реальних вироків для Труханова і його спільників було б неможливо.

Минулого судового засідання суд також вирішив слухати справу мера Одеси тиждень через тиждень, починаючи з 2019 року. Ще кілька засідань має відбутися цього року.

“Враховуючи виражений суддями намір якомога швидше розглянути справу, що зовсім непритаманно нашим судам останнім часом, цілком імовірним є сценарій винесення рішень у першій і по можливості апеляційній інстанції до запуску Антикорсуду, щоб його уникнути”, — коментує юрист ЦПК Віталій Цокур.

Нагадаємо, 2016 року Одеська міськрада на чолі з Трухановим купили приміщення колишнього заводу “Краян” за 185 млн грн, яке за 10 місяців до того, приватна фірма придбала в державного товариства через “компанії-прокладки” за 4,3 млн грн.

Посилаючись на оцінку Богданової, Труханов обґрунтував перед депутатами Одеської мерії вартість майже зруйнованого екс-заводу і ті ухвалили потрібне йому рішення про купівлю майна за завищеною ціною.