Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Завтра судове засідання ЦПК проти Військової прокуратури у справі засекречення декларацій

Завтра, 19 липня о 13.30 відбудеться судове засідання у справі Центру протидії корупції проти військового прокурора Анатолія Матіоса, що відбудеться в Окружному адміністративному суді Києва за адресою: вул. Петра Болбочана, 8, корпус 1, зала 37.

30 травня 2017 року Центр протидії корупції подав позов до головного військового прокурора Анатолія Матіоса та Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

ЦПК оскаржує протизаконні дії керівників цих двох органів, що полягають у закритті від громадськості декларацій військових прокурорів.

У Нацагентстві заявили, що декларації були вилучені з реєстру через рішення головного військового прокурора Анатолія Матіоса. Водночас, НАЗК не оприлюднює документ, на підставі якого були вилучені декларації, а сам Матіос не коментує це повідомлення агентства.

ЦПК прагне отримати копії цих рішень через суд та скасувати їх, а також змусити НАЗК повернути приховані декларації в публічну частину Реєстру. Більше про суть позову читайте на сайті ЦПК.

Нагадаємо, що статки деяких прокурорів, зокрема заступника Матіоса – Дмиро Борзих, декларація якого теж була засекречена,  – вже стали предметом антикорупційних розслідувань.

Справу ЦПК проти СБУ розглядає колегія суддів: головуючий Келеберда В.І., Федорчук А.Б., Качур І.А.

Довідково:

Володимир Келеберда – заступник затриманого НАБУ голови Окружного адмінсуду; журналісти програми Наші Гроші з’ясували, що Келеберда не вказав у електронній декларації за 2015 рік заміський будинок, який перебуває у його користуванні.

За даними Громадського люстраційного комітету, є одним з рекордсменів по кількості ухвалених рішень, які дозволили посадовцям уникнути люстрації. Келеберда та Качур були в трійці суддів, які поновили на посаді люстровану начальницю ГУ ДФС в місті Києві Людмилу Демченко, скасували люстрацію колишнього заступника Голови Нацбанку Бориса Приходька, відмовили в оскарженні незвільнення з посади заступника Міністра внутрішніх справ Василя Паскала, який підпадав під дію люстраційного закону. Вища кваліфікаційна комісія уже рік здійснює перевірку цих суддів.

Також суддя Келеберда відомий тим, що у 2014 році відхилив 500 позовів проти Захарченка. Близько 500 людей хотіли виступити третьою стороною у справі щодо бездіяльності міністра внутрішніх справ під час розгону «Беркутом» Євромайдану у ніч на 30 листопада.

У далекому 2008 Келеберда прийняв до розгляду позову БЮТ щодо законності Указу Президента Ющенка про розпуск парламенту, чим, фактично, заблокував дострокові вибори. До того Келеберда зупинив дію указу Ющенка, яким було заблоковано призначення Андрія Портнова замість Валентини Семенюк.