Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра суддя Сенін вирішить, чи знімати арешт з Новороздільської ТЕЦ Дубневичів. Оновлено

У вівторок 11 грудня об 11.30 у Солом’янському районному суді міста Києва мало відбутися чергове засідання у справі щодо зняття арешту із Новороздільської  ТЕЦ, що належить нардепам від БПП Ярославу та Богдану Дубневичам. Однак засідання не відбулося через лікарняний судді Сеніна. 

Клопотання адвокатів Дубневичів про зняття арешту з цієї ТЕЦ розглядається в суді вже понад 2 місяці. Під час останнього засідання прокурор САП Ігор Гарванко заявив відвід судді Сеніну. Причиною стала безпідставна відмова судді залучити до участі в засіданні представників АРМА.

Це було не перше необгрунтоване рішення Сеніна у справі. Так, ще 26 жовтня Сенін задовольнив клопотання адвоката ТОВ Новороздільська ТЕЦ та долучив до матеріалів судової справи про скасування арешту з ТЕЦ Дубневичів “експертизу”, якою начебто встановлюється, що суд не мав права арештовувати майновий комплекс ТЕЦ.

Зауважимо, що дві ТЕЦ у Львівській області — Новояворівська та Новороздільська, бенефіціарами яких є народні депутати брати Богдан та Ярослав Дубневичі, були передані за рішенням суду в управління АРМА у серпні 2018 року. Причина — кримінальне провадження НАБУ щодо схем на обох ТЕЦ, через які держава втратила понад 1,4 млрд грн.

Відповідно до вимог закону, АРМА обрала нового управителя ТЕЦ. Після цього власники ТЕЦ та їхні менеджери саботували роботу ТЕЦ — знищили технічну документацію, забрали частину важливого обладнання та підбурювали працівників.  Через це тривалий час мешканці обох міст залишалися без гарячої води та тепла.

Однак у листопаді роботу ТЕЦ вдалося відновити і наразі Новояворівськ та Новий Розділ мають тепло.

Дубневичі уже не вперше намагалися зняти арешт та повернути контроль над ТЕЦ на Львівщині. У разі зняття арешту, ТЕЦ повернулися б під контроль менеджерів, що діяли в інтересах братів Дубневичів і схему з розкрадання газу було б відновлено.

6 грудня суд відмовив у знятті арешту з Новояворівської ТЕЦ.

Нагадаємо, за даними Національного антикорупційного бюро України, впродовж 2013-2015 років Новороздільська та Новояворівська ТЕЦ отримували природний газ за пільговими цінами від НАК «Нафтогаз України» ніби для постачання тепла населенню. Проте насправді продавали частину газу за пільговими цінами приватним компаніям.У результаті цього державним інтересам в особі НАК «Нафтогаз України» завдано збитків на суму понад 1,4 млрд грн.

Адреса суду — м. Київ, вул. Полковника Шутова, 1 кабінет №9.

Суддя — Вадим Сенін