Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра суддя Сенін може ухвалити рішення щодо ТЕЦ Дубневичів

У п’ятницю 2 листопада об 11.15 у Солом’янському районному суді міста Києва відбудеться чергове засідання у справі щодо зняття арешту із Новороздільської  ТЕЦ, що належить нардепам від БПП Ярославу та Богдану Дубневичам.

26 жовтня Солом’янський районний суд Києва задовольнив клопотання адвоката ТОВ Новороздільська ТЕЦ та долучив до матеріалів судової справи про скасування арешту з ТЕЦ Дубневичів новий документ — “експертизу”.

Цією експертизою встановлюється, що суд не мав права арештовувати майновий комплекс ТЕЦ в рамках кримінальної справи НАБУ про розкрадання газу на цих підприємствах.

Представляючи в суді суть свого клопотання, адвокат зазначив, що “експертиза” проводилася з двох питань: чи можна було накладати арешт на ТЕЦ в рамках тих кримінальних справ, які розслідує НАБУ, і друге — про законність дій детектива Бюро.

У своєму висновку, оприлюдненому адвокатом під час судового засідання, “експерт” встановив, що “накладати арешт на майновий комплекс є втручанням в господарську діяльність і це заборонено”, і що “дії детектива, який визнав майно ТЕЦ речовим доказом, є неправомірними”.

Юрист Центру протидії корупції Андрій Савін, який був присутнім під час судового засідання, пояснює, що експертиза є фейком, адже предметом її дослідження були правові питання, а це прямо заборонено КПК.

Також, зі слів прокурора САП Ігоря Гарванко, який також брав участь у засіданні, даний документ не вважається експертизою, адже людина, яка писала цей висновок, не була попереджена про кримінальну відповідальність за винесення недостовірного висновку.

Нагадаємо, за даними Національного антикорупційного бюро України, впродовж 2013-2015 років «Новороздольска ТЕЦ» та «Новояворівська ТЕЦ» отримували природний газ за пільговими цінами від НАК «Нафтогаз України» ніби для постачання тепла населенню. Але отримували в обсягах, які вдесятеро перевищували реальні потреби конкретних населених пунктів. У результаті цього державним інтересам в особі НАК «Нафтогаз України» завдано збитків на суму понад 1,4 млрд грн.

Дві ТЕЦ у Львівській області, бенефіціарами яких є народні депутати брати Богдан та Ярослав Дубневичі, були передані за рішенням суду в управління АРМА у серпні 2018 року.

Депутати від БПП Дубневичі не полишають спроб зняти арешт та повернути контроль над ТЕЦ на Львівщині.

 

Адреса суду — м. Київ, вул. Полковника Шутова, 1 кабінет №9.
Суддя — Вадим Сенін