Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра суд вирішить чи продовжувати домашній арешт судді-корупціонеру, який стріляв у детективів НАБУ

У п’ятницю 06 квітня о 09:00 Заводський районний суд Миколаєва (вул. Радісна, 3) розгляне клопотання про продовження домашнього арешту одеському судді Олексію Бурану, який спливає наступного дня. Непродовження цілодобового домашнього арешту несе ризики переховування та впливу на фігурантів і свідків у справі.

Дивно виглядає також обставина, що упродовж цього і попереднього тижнів один із трьох суддів, які ведуть справу Бурана, перебуває на лікарняному. У зв’язку з цим судове засідання може не відбутися і як наслідок Буран, якому загрожує до 12 років ув’язнення, уже на Великдень зможе переміщатися без обмежень.

Нагадаємо, що у березні 2016 в Одесі детективи НАБУ задокументували факт одержання суддею Бураном хабара у розмірі півмільйона гривень за винесення необхідного рішення у справі про стягнення боргу.

Коли детективи НАБУ прибули додому до Олексія Бурана з обшуком, Буран намагався відстрілюватися з травматичної зброї. Судді вручили підозру в одержанні неправомірної вигоди та погрозі вбивством правоохоронців.

Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт Бурана. У парламенті суддя заявив, що висунуті йому обвинувачення не відповідають дійсності. У разі визнання судді винним, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

6 лютого 2018 року суд відпустив Олексія Бурана під цілодобовий домашній арешт. До цього суддя перебував у СІЗО протягом 22 місяців.

Варто відмітити, що справа Бурана була скерована до суду ще 20 місяців тому і її розгляд свідомо затягується. Підготовче засідання відбулося лише за 2 місяці після передачі справи до суду, а майже після року засідань суд постановив розпочати розгляд спочатку.