Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра суд продовжить досліджувати докази уранового епізоду у справі Мартиненка

У вівторок 2 квітня Шевченківський районний суд міста Києва продовжить досліджувати докази у справі колишнього депутата Миколи Мартиненка. Це буде третє засідання, на якому розглядатимуть докази у справі про розкрадання 17 млн доларів на закупівлі урану для держпідприємства «СхідГЗК».

Початок засідання — 9:00. Адреса — вулиця Дегтярівська 31-А. Головуюча суддя — Лідія Щебуняєва.

Під час попередніх двох засіданнь щодо уранового епізоду в суді досліджували рішення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, згідно з яким державне підприємтсво Східний гірничо-збагачувальний комбінат (СхідГЗК) мало б не закуповувати уран, а на 100% забезпечувати підприємства атомної промисловості ураном власного видобутку.

Усі кошти держпідприємство мало б вкладати у власні виробничі потужності. Натомість посадові особи «СхідГЗК» проводили міжнародні тендери з порушеннями.

Окрім того, під час попереднього засідання адвокати Мартиненка вкотре намагалися визнати недопустимими докази, отримані через міжнародну правову допомогу щодо підконтрольної екс-нардепу компанії «Штоєрман» з Австрії.

У документах серед іншого є виписки про рух коштів по рахунку цієї компанії в австрійському банку. На цей рахунок надходили гроші українського підприємства “СхідГЗК” за поставки уранового оксидного концентрату.

Микола Мартиненко та його спільники обвинувачується у розкраданні  із двох державних підприємств Національної атомної енергогенеруючої компанії “Енергоатом” (атомна справа) та Східного гірничо-збагачувального комбінату (уранова справа) 6,4 млн євро та 17,2 млн доларів відповідно. Загальна сума завданих збитків — майже 700 млн гривень.

Суд уже завершив вивчати докази щодо епізоду атомної справи та перейшов до доказів щодо уранової.