Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра Шевченківський суд має передати справу екснардепа Мартиненка на 700 млн грн до Антикорупційного суду

У п’ятницю 20 вересня у Шевченківському районному суді Києва відбудеться засідання у справі обвинуваченого у розкраданні майже 700 млн грн українських держпідприємств колишнього народного депутата Миколи Мартиненка. Судді мають передати справу до Вищого антикорупційного суду (ВАКС).

Початок засідання — 11:00. Адреса — вул. Дегтярівська, 31А. Головуюча суддя — Лідія Щебуняєва.

Справа Мартиненка слухається у Шевченківському суді з вересня 2018 року. Ексдепутата та його спільників обвинувачують у розкраданні майже 700 млн грн державних підприємств “Схід ГЗК” і НАЕК “Енергоатом”. Справа перебувала на етапі дослідження доказів прокурорів. 

На засіданні судді мають ухвалити рішення про передачу матеріалів справи з Шевченківського райсуду до ВАКС, де її почнуть слухати від самого початку. 

Суть справи полягає в тому, що Мартиненко разом зі спільниками організували схему на закупівлі “СхідГЗК” уранового концентрату. Підприємство мало самостійно забезпечити видобуток сировини, проте керівництво закупило її за кордоном через австрійську фірму-прокладку “Штоєрман” на 17,2 млн доларів.

Окрім уранового епізоду, Мартиненка і його спільників підозрюють у заволодінні коштами держпідприємства НАЕК “Енергоатом”. Збитки державі склали 6,4 млн євро. Докази у цій справі вже дослідили.

Протягом року розгляду справи адвокати Мартиненка добивалися визнання доказів зі Швейцарії недійсними, хоча вони були цілком прийнятними. Також вони добилися відводу від справи прокурора Андрія Перова через начебто його упередженість. Він отримав догану за скаргою адвокатів Мартиненка. Пізніше суд підіграв Мартиненку і призначив провести одну з економічних експертиз в установі, яка вже надавала необ’єктивні висновки.