Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Завтра Шабуніну вручать підозру і оберуть запобіжний захід у справі побиття псевдожурналіста. Голові ЦПК загрожує до 5 років ув’язнення

Завтра, 16 серпня, о 9.00 відбудеться вручення підозри та обрання запобіжного заходу в суді для голови правління Центру  протидії корупції Віталія Шабуніна за начебто “перешкоджання діяльності журналіста та нанесення тілесних ушкоджень середньої тяжкості”.

За статтею 345-1, яку інкримінують Віталію, передбачається обмеження або позбавлення волі строком до 5 років.

Відразу після вручення підозри відбудеться обрання запобіжного заходу Віталію в Дніпровському суді. Враховуючи очевидний політичний підтекст справи, Центр протидії корупції висловлює побоювання щодо можливого арешту голови правління організації.

Вручення підозри відбудеться завтра, о 9.00 в приміщенні Дніпровського відділення поліції за адресою вул. Лебедєва 14-А. Одразу після цього в Дніпровському суді за адресою вул. І. Сергієнка 3, відбудеться обрання запобіжного заходу.

Прокурори наполягають на якнайшвидшому пред’явленню підозри попри те, що у справі на сьогоднішній день псевдо потерпілий вирішив “поправити здоров’я” у Іспанії та так і не спромігся надати необхідні медичні документи про завдані ушкодження, а на місці злочину взагалі відмовився скористатися допомогою лікарів.

Варто відмітити, що з часів Революції Гідності, коли відбувалося побиття журналістів, затримання та перешкоджання їх професійній діяльності, нікого з тих, хто здійснював напади так і не було засуджено до позбавлення волі.

За даними Генеральної прокуратури України, за 2013 – січень 2017 року було зареєстровано 645 кримінальних проваджень за статтею 171 КК “Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів”. Із них 326 (50,6%) були закриті вже на стадії слідства. І лише 46 справ (7,1%) потрапили в суди.

За статтею 345-1, яку було введено в Кримінальний кодекс в 2015 році після Майдану, було лише 3 вироки, в 2 все закінчилося примиренням сторін, а в третьому обвинуваченого звільнено від відбування  покарання з іспитовим строком.

Контактні особи:

Устінова Олександра, 067 550 15 70, o.ustinova@antac.org.ua, Тата Пеклун 067 622 71 12, peklun@gmail.com.