Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра оскаржуватимуть арешт 185 мільйонів у справі Труханова

Завтра 5 квітня о 10:45 в Апеляційному суді міста Києва розглянуть апеляційну скаргу ТОВ “Девелопмент Еліт” щодо зняття арешту з 185 мільйонів гривень, які компанія отримала від Одеської міськради за продаж приміщень заводу “Краян”.

Якщо суд зніме арешт, “Девелопмент Еліт” зможе розпоряджатися коштами, а НАБУ втратить доказ, що має бути дослідженим під час розгляду справи по суті.

Нагадаємо, що у 2016 році Одеська міська рада на чолі з Геннадієм Трухановим продала приміщення заводу “Краян” за 11 мільйонів гривень, а потім викупила їх у ТОВ “Девелопмент Еліт” уже за 185 мільйонів гривень. Згодом НАБУ заарештувало переведені “Девелопмент Еліт” гроші та розпочало кримінальне провадження.

13 лютого 2018 у НАБУ підтвердили оголошення підозри меру Одеси Геннадію Труханову, кільком посадовцям мерії Одеси та представникам фірм, причетних до ймовірно злочинної угоди за статтею про привласнення майна.

15 лютого Солом’янський суд Києва відпустив на поруки мера Одеси Геннадія Труханова. Представника компанії “Девелопмент Еліт” Петра Загодиренка заарештували з альтернативою застави в розмірі 5,2 мільйонів гривень.