Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Завтра комітет Ради вирішить, чи скасовувати фактичну депутатську недоторканність

Завтра, 1 жовтня, комітети Верховної Ради розглядатимуть законопроєкти щодо змін до кримінального процесу (№1009) та відновлення покарання за незаконне збагачення (№1031). Вони вже пройшли перше читання у залі, тепер народні обранці готуватимуть їх до другого читання. 

Комітет з питань правоохоронної діяльності відбудеться о 16:00 за адресою: вул. Садова 3а, кабінет 727. Вхід за картками акредитації, яку здійснює прес-служба Верховної Ради. 

Депутати розглянуть законопроєкт, який пропонує зміни до Кримінального процесуального кодексу (КПК). Ним пропонується надати дозвіл Національному антикорупційному бюро і Державному бюро розслідувань самостійно проводити “прослушку”, скасувати “правку” Лозового” тощо.

Більше того, законопрєкт фактично скасовує депутатську недоторканність. Однак, за інформацією Центру протидії корупції, ці норми хочуть “викинути”. 

Нагадаємо, що 19 вересня депутати провалили голосування за зміни до КПК. На заваді прийняттю надважливих змін до КПК знову стала депутатська недоторканність. Тому цілком імовірно, що саме ці норми на комітеті депутати можуть прибрати. 

Раніше ЦПК опублікував інформаційну шпаргалку для депутатів, щоб розвіяти всі їхні сумніви та страхи щодо необхідності оновленого КПК. 

Комітет з питань антикорупційної політики відбудеться о 12:00 за адресою: вул. Садова 3а, кабінет 330. 

Депутати підготують до другого читання законопроект щодо повернення відповідальності за незаконне збагачення та цивільну конфіскацію. Запропонована редакція враховує позицію Конституційного Суду, який у лютому 2019 року скасував покарання за цей злочин.