Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра комітет Ради візьметься за законопроєкти щодо фактичного зняття недоторканності

Завтра 30 жовтня Комітет з питань правоохоронної діяльності розглядатиме до першого читання законопроєкти щодо фактичного зняття депутатської недоторканності. У порядку денному комітету наразі два варіанти — депутатки від «Слуги народу» Галини Янченко та депутатки від «Голосу» Олександри Устінової. 

Час: 15:00; Адреса: місто Київ, вул. Садова 3а, каб. 727. Вхід за картками акредитації, яку здійснює прес-служба Верховної Ради.

Обидва законопроєкти стосуються змін до Кримінального процесуального кодексу та інших законів через те, що у вересні Рада проголосувала за зміни до Конституції щодо зняття депутатської недоторканності. Згідно вказаних змін, недоторканність буде скасована з 1 січня 2020 року. 

Однак, для фактичного зняття депутатського імунітету потрібні не тільки зміни до Конституції, але й  відповідні зміни до КПК та інших законів. Так, допоки не будуть внесені відповідні зміни до КПК, НАБУ, та й інші правоохоронні органи, не зможуть обшукувати та прослуховувати народних депутатів без їхнього ж рішення.

Якщо відповідні зміни до КПК та інших законів не будуть прийняті, то навіть після вступу в силу змін в Конституцію, розслідувати депутатів буде майже неможливо.

Щодо законопрєкту №2237 Янченко, то він замикає всі ключові слідчі дії щодо депутатів на одній людині — генпрокуророві. Розпочати розслідування, отримати дозвіл на обшук чи прослушку — на все буде потрібна не просто воля генпрокурора, а й його особиста присутність в суді.

Законопроєктом №2237-1, внесеним Устіновою, генпрокурор не матиме ключової ваги при розслідуванні злочинів, вчинених депутатами. НАБУ та ДБР зможуть без дозволу генпрокурора розпочинати розслідування в залежності від підслідності.

4 жовтня Верховна Рада проголосувала за багатостраждальний законопроєкт №1009, який мав не меті вдосконалити КПК. Депутати проголосували його у другому читанні лише тому, що профільний комітет вилучив з проекту усі правки щодо скасування недоторканності.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський під час пресмарафону заявив, що його фракція “Слуга народу” проголосує за фактичне зняття депутатської недоторканності.