Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Завтра комітет проведе співбесіди із кандидатами в аудитори НАБУ

У середу 6 червня о 15.00 комітет з питань протидії та запобігання корупції проведе співбесіди з кандидатами на посаду аудитора НАБУ від Верховної Ради України та визначить кого із кандидатів подавати на розгляд парламенту.

Якщо Комітет ухвалить рішення щодо рекомендованих кандидатів, Верховна Рада може призначити аудитора НАБУ від парламенту вже у четвер 7 червня одразу після голосування за законопроект про антикорупційний суд.

Слід зазначити, що це вже четверта спроба депутатів обрати аудитора НАБУ від парламенту.

Цього разу на конкурс подалося 5 кандидатів, серед яких правозахисник, двоє пенсіонерів, ізраїльтянин та американець. Також з’ясувалося, що один із кандидатів в аудитори виявився батьком чинного члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів.  

Оскільки аудит НАБУ буде проводитися вперше, аудитори мають не просто оцінити перші роки роботи бюро. Вони повинні розробити методологію, закласти найвищі стандарти проведення такої оцінки та розробити механізми проведення аудиту – так, щоб його результати ніхто не міг викривити, скасувати або використати для політичної розправи над антикорупційним органом, який уже стави токсичним для багатьох політичних партій.


Адреса:
вул. Садова, 3А, зал засідань №330
Акредитація: (044) 255 35 87 (прес-служба Верховної Ради України)


Анонс на сайті комітету:
http://bit.ly/2Jk0FaW