Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Завтра Антикорупційний комітет вибере одного з трьох зовнішніх аудиторів НАБУ

Завтра, 21 грудня о 15:00 відбудеться засідання Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції, де буде затвердження кандидата від Парламенту до комісії аудиторів Антикорупційного бюро (НАБУ).

Нагадаємо, згідно закону щороку проводиться незалежна оцінка (аудит) ефективності діяльності Бюро, його операційної та інституційної незалежності, у тому числі шляхом вибіркового аудиту кримінальних проваджень, де завершено досудове слідство.

Зазначену оцінку проводить комісія зовнішнього контролю у складі трьох членів. Президент, Верховна Рада та Кабінет Міністрів мають визначити по одному члену комісії з числа осіб, які мають значний досвід роботи в органах прокуратури, судах за кордоном чи міжнародних організаціях, володіють необхідними знаннями та навичками для проведення такого аудиту, а також мають бездоганну ділову репутацію.

На початку грудня поточного року Антикорупційний комітет оголосив прийом документів від всіх бажаючих подати свою кандидатуру на зовнішнього аудитора НАБУ.

У результаті Комітет отримав документи від 4 кандидатів. Також на звернення голови Комітету Єгора Соболєва Посольство США в Україні та Представництво ЄС рекомендували до роботи в комісії експертів із багаторічним досвідом проведення аналогічних аудитів в Сполучених Штатах та Європейському Союзі.

Комітет на своєму засіданні має намір представити всіх 6 номінантів, після чого – затвердити і подати спікеру Андрію Парубію єдиного кандидата в аудитори НАБУ, за якого ще має проголосувати парламентська більшість.

У роботі Комітету візьме участь рекомендований Посольством США експерт.

Варто зазначити, що за законом, не можуть бути членами комісії зовнішнього контролю судимі та недієздатні особи, ті, на яких накладалося адміністративне стягнення за корупційне правопорушення, або які, відповідно до вироку суду, позбавлені права займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням функцій держави.

Члени комісії зовнішнього контролю мають діяти незалежно та неупереджено, оскільки негативний висновок комісії аудиторів про роботу Бюро є єдиною законною підставою для звільнення Артема Ситника з посади Директора НАБУ.

Також зовнішні оцінщики повинні мати досвід проведення аудитів роботи правоохоронних органів та не бути афілійованими з будь-якими політичними силами, адже отримають на час оцінювання доступ до матеріалів кримінального провадження, фінансових та організаційних документів Антикорупційного Бюро, розголошення яких може критично нашкодити слідству.

Адреса: вул. Садова, 3а. Акредитація за тел.: (044) 255 35 03.