Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Від комітету ВР залежить, чи буде Бюро фінансових розслідувань ефективним органом

У п’ятницю 8 листопада Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики вирішить, чи залишати за Службою безпеки України (СБУ) непритаманні для спецслужби функції з супроводу розслідувань економічних злочинів після створення Бюро фінансових розслідувань (БФР).

Засідання відбудеться о 14:00. Адреса: вул. Липська, 3.

Комітет готуватиме законопроект 1208-2 “Про Бюро фінансових розслідувань” до другого читання. Для реальної незалежності і ефективності майбутнього органу необхідно вирішити два ключових питання: позбавити СБУ надмірних повноважень і створити процедуру відкритого конкурсу з обрання керівника бюро.

Зокрема, СБУ досі займається економічними злочинами, що непритаманно для спецслужби, котра повинна боротися з тероризмом, займатися контррозвідкою, охороняти суверенітет і територіальну цілісність України тощо. 

Для оперативного супроводу економічних та корупційних злочинів в СБУ існує так званий департамент “К”, де працюють більше двох тисяч осіб. Цей відділ відомий низкою скандалів: його співробітники розкрили таємних агентів НАБУ, які розслідували пов’язані з СБУ схеми; працівники департаменту відпустили в аеропорту “Бориспіль” міжнародного наркоторговця; департамент не дав внести до санкційного списку компанію друга Путіна.

Друга проблема, яку досі не вирішили депутати у законопроекті — відкритий і прозорий конкурс до БФР. Такий конкурс свого часу дозволив провести ефективний відбір голови НАБУ, а недосконала процедура відбору до Нацагентства з питань запобігання корупції (НАЗК) вилилася у провал конкурсу голови агентства.

Правки, які вирішать обидва питання, подані депутатами. Комітет може їх підтримати під час підготовки законопроекту до другого читання.