Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Верховний суд вирішить, чи залишати чинною безпідставну догану Вищої ради правосуддя судді Фоміну

У четвер 7 листопада Велика Палата Верховного суду має проголосити рішення у справі судді Мелітопольського суду Віктора Фоміна, який оскаржує безпідставну догану Вищої ради правосуддя (ВРП) за винесення законного рішення. Раніше ця догана заблокувала йому участь у конкурсі до Вищого антикорупційного суду. 

Початок засідання – 11:00. Адреса суду: Київ, вул. Пилипа Орлика, 8. Головуючий суддя: Олександр Золотніков. 

Під час попереднього засідання у червні Велика Палата Верховного суду розглянула матеріали та заслухала сторони: самого Фоміна, а також представницю Вищої ради правосуддя. Після цього слухання відклали. 

Цього разу Фоміна на засіданні не буде: він не може приїхати у зв’язку з особистими обставинами і братиме участь у процесі в режимі відеоконференції. 

Слід нагадати, що під час роботи у Солом’янському суді Києва суддя Віктор Фомін неодноразово ухвалював рішення у резонансних справах НАБУ. 

Саме він відправив під варту одного з підозрюваних у справі мера Одеси Геннадія Труханова, надавав дозволи на проведення слідчих дій у справах нардепів Олега Ляшка та Ігоря Мосійчука, арештував майно сина Арсена Авакова Олександра у “справі рюкзаків”, дав дозвіл на обшук мера Вишневого у справі про спробу підкупу в.о. міністра охорони здоров`я Уляни Супрун тощо.

Вища рада правосуддя (ВРП) заблокувала участь Фоміна у конкурсі до Вищого антикорупційного суду (ВАС). Щодо нього відкрили кілька дисциплінарних проваджень. 

Фоміну оголосили догану за начебто порушення закону під час рішення про передачу Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) майна, арештованого у справі щодо розтрати коштів Збройних сил України (ЗСУ) на Львівському бронетанковому заводі. Цю догану суддя й оскаржує.

Більше того, 23 жовтня цього року ВРП відкрила ще одне провадження щодо Фоміна за те, що він за клопотанням НАБУ наклав арешт на ноутбук, флешки і телефони судді Харківського апеляційного господарського суду. Детективи розслідують справу щодо недекларування судді.

У ВРП зазначили, що Фомін відмовився давати пояснення щодо цієї ситуації, хоча сам він запевняє, що таких вимог він не отримував. 

До речі, Фомін брав участь у конкурсі з відбору членів Вищої ради правосуддя. Він увійшов до десятки кандидатів, щодо яких вже ведеться спеціальна перевірка перед призначенням членів ВРП президентом. Але згодом Володимир Зеленський скасував свій указ про конкурс, де був і Фомін, і оголосив новий.