Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – Верховний суд може повернути у справу Мартиненка прокурора, якого відвели за грюк дверима

У середу 9 жовтня Верховний суд розгляне касаційну скаргу на рішення Київського апеляційного суду який відмовився повернути прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Андрія Перова до справи екснардепа Миколи Мартиненка.  

Початок суду – 10-00. Адреса суду – м. Київ, вул. Пилипа Орлика, 4а (вхід зі сторони поліклініки МВС України). Головуючий суддя – Андрій Чистик.

Нагадаємо, що прокурора САП Андрія Перова Шевченківський районний суд міста Києва відвів від справи Мартиненка перед початком її розгляду. 

Причиною відводу стала оголошена Перову прокурорською кваліфкомісією догана, через те, що він начебто грюкнув дверима в іншому судовому засіданні щодо справи Мартиненка. 

Судді Шевченківського суду на основі догани побачили упередженість у тому, що прокурора притягнули до відповідальності за заявою одного з адвокатів екснардепа.

Утім 22 січня 2019 Велика Палата Верховного суду скасувала рішення прокурорської комісії про догану. Тобто єдина обставина для  відводу Перова уже скасована судом.

Після цього прокурори САП просили переглянути відвід, однак Шевченківський суд зрештою став на бік Мартиненка. Більше того, заяву САП про повернення у справу прокурора розподілили на суддів із порушенням порядку. 

Рішення про відмову повернути Перову у справу оскаржувалося, але Київський апеляційний суд також “підіграв” адвокатам Мартиненка. Він скасував рішення першої інстанції, але вигадав нові причини буцімто упедженності прокурора Перова. Тепер остаточне рішення за Верховним судом. 

Нагадаємо, Микола Мартиненко та його спільники обвинувачується у розкраданні майже 700 млн гривень із двох державних підприємств Східного гірничо-збагачувального комбінату і Національної атомної енергогенеруючої компанії “Енергоатом”. 2 жовтня 2019 року цю справу передали до новоствореного Вищого антикорупційного суду, де її почнуть слухати заново.