Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — Верховний суд вирішить, чи переносити справу експертки “рюкзаків Авакова” до Києва

У п’ятницю 10 травня Касаційний кримінальний суд Верховного суду України ухвалить рішення, чи переносити до Києва розгляд справи Надії Бугрової — експертки зі справи “рюкзаків Авакова”. Наразі ж кейс слухає Кам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області.

Початок засідання — 10.00. Адреса суду — Київ, вул. Пилипа Орлика, 4. Головуючий суддя — Віктор Остапук.

Надія Бугрова була експерткою у так званій “справі рюкзаків Авакова”. Вона встановила, що вартість рюкзаків була завищеною в п’ять разів. Саме на її висновок посилалися прокурори та детективи вказуючи на кустарний спосіб пошиття наплічників.

Наразі Бугрову обвинувачують у шахрайстві зі шкодою у п’ять тисяч гривень і підробці експертних висновків. За це їй загрожує до 3 років обмеження волі. Справу вела поліція Хмельницької області разом з військовою прокуратурою.

Згідно з законом, справи розглядаються в судах населених пунктів, де вчинений злочин. За словами адвоката Бугрової Віктора Чевгуза, її дії, які обвинувачення вважає злочинними, були вчинені у Києві, а не в Кам’янці-Подільському.

Суддя задовольнив клопотання адвоката експертки про зміну підсудності і тепер Верховний суд України має вирішити, де слухатиметься справа Бугрової.

Під час першого судового засідання 12 квітня адвокат подавав клопотання про відвід військових прокурорів, які процесуально ведуть справу. На його думку, справу мала б розслідувати районна поліція під наглядом районної прокуратури. Однак суд не задовольнив це клопотання.

Тоді ж Віктор Мужило, якого слідство визначило потерпілим, заявив, що не має претензій до Бугрової. Він не вважає, що експертка завдала шкоди компанії ТОВ БК “ПоділляТрансбуд”, директором якої і є Мужило.

У листопаді 2018 до Бугрової прийшли з обшуком додому та до офісу у Києві слідчі з поліції Хмельницької області.

Слідчих поліції цікавили перш за все матеріали експертизи у справі рюкзаків Авакова, реального покарання за яку ніхто не поніс.