Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС – В Україні з’явиться Антикорупційний суд коли рак на горі свисне

Завтра, 1 червня о 09:00 під стінами Верховної Ради буде свистітиме рак – сповіщуватиме нардепів про те, що прийшов час створювати антикорупційний суд.

Таким чином громадські антикорупційні організації протестуватимуть щодо змін до закону про судоустрій, які відкладають створення та запуск роботи антикорупційного суду на невизначений строк, а насправді – блокують реалізацію цієї ідеї.

Президент Петро Порошенко подав до Парламенту проект змін до Закону про судоустрій та статус суддів №4734, яким передбачено створення у невизначений строк тільки Вищого антикорупційного суду без антикорупційної палати при Верховному суді (апеляції).

Зміни, запропоновані Президентом, говорять про те, що початок створення антикорупційного суду, критерії до суддів та процедура їхнього відбору – всі ключові норми, що гарантують автономність, фінансову й адміністративну незалежність антикорупційних судів – мають бути визначені в окремому законі.

Коли такий закон буде ухвалений і чи буде взагалі – невідомо.

Фактично, йдеться про те, що антикорупційніий суд, покликаний розглядати справи Антикорупційного бюро України та виносити справедливі й аполітичні вироки чинній корумпованій політичній еліті, буде створений тоді, коли на рак на горі свисне.

Активісти влаштують під стінами Парламенту коротку символічну виставу із раком-свистуном в головній ролі, що закликатиме народних депутатів не махлювати із текстами та прописати у законопроекті чіткі терміни й умови створення антикорупційного суду та палати при Верховному суді, критерії до антикорупційних суддів та, що найважливіше, особливий порядок їхнього конкурсного відбору.

Такі зміни можуть бути внесені у чинну редакцію проекту закону між першим та другим читанням.

Активісти нагадують, що антикорупційні суди із незалежними та захищеними законом суддям не вигідні тільки корупціонерам.

Напередодні акції відбудеться брифінг Віталія Шабуніна, голови правління Центру протидії корупції та активістів Автомайдану.