Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — У суді продовжать допит свідків у справі Віталія Шабуніна

У вівторок 9 липня у Дніпровському районному суді Києва відбудеться чергове засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції (ЦПК) Віталія Шабуніна, якого звинувачують у побитті журналіста, а насправді — провокатора та відеоблогера, що прикривається посвідченням журналіста непрацюючого видання. Суд вкотре має допитати рентгенолога, який оцінював ушкодження провокатора Всеволода Філімоненка.

Час: 15:00. Адреса суду: вулиця Кошиця, 5.

Лікаря-рентгенолога мали допитати ще на засіданні 27 травня, проте він не з’явився до суду, мотивувавши це тим, що нібито не може бути свідком у цій справі. Адвокат Шабуніна клопотав про залучення рентгенолога в обов’язковому порядку. 

Наступне засідання 3 червня не відбулося, бо суддя перебувала в нарадчій кімнаті щодо іншої справи. Допиту, відповідно, теж не було.

Необхідність допитати рентгенолога полягає в тому, що ушкодження у Філімоненка лікарі змогли виявити лише після 12 днів його перебування у лікарні. Відповідно, рентгенолог, за висновками якого і проводили експертизи, може розповісти, яким чином він визначав ступінь ушкоджень.

Під час попереднього засідання провокатор Всеволод Філімоненко просив допитати у справі колишнього президента України Петра Порошенка, генерального прокурора Юрія Луценка і міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, у чому суддя відмовила.

Керівника ЦПК Віталія Шабуніна обвинувачують за статтею 345-1 “Погроза або насильство щодо журналіста” Кримінального кодексу України.

Так, улітку 2017 він вдарив Всеволода Філімоненка, який називає себе журналістом, а насправді — провокатора та відео-блогера, що прикривається посвідченням журналіста видання, яке не працює.

Медична експертиза щодо Філімоненка відбувалася зі значними порушеннями. Після інциденту лікарі “швидкої” не зафіксували перелому у провокатора, але вже через 12 днів сумнівний медексперт Давид Валіахметов виявив начебто ушкодження середньої тяжкості.

Валіахметов, який займає посаду завідуючого відділу судово-медичної експертизи Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи, свого часу робив експертизи Роману Насірову та навіть “відмазував” вбивцю.