Пiдтримати

Шановні благодійники!

Ми щиро дякуємо кожному за пожертви, якими ви підтримуєте наш Центр і роботу юридичної команди.

Це – найкраща відзнака та найдієвіший стимул для нас рухатися далі: викривати корумпованих чиновників, направляти заяви про злочин у правоохоронні органи, контролювати хід слідства, закривати законодавчі дірки, що дозволяють корупціонерами та хабарникам залишатися непокараними.

Фінансування сектору протидії корупції міжнародними організаціями дозволяє нам залучати необхідні для реалізації наших кампаній та проектів кошти.

Утім, ми залишаємо відкритими наші банківські реквізити для тих, хто вважатиме за можливе і далі демонструвати довіру нашій команді своїми пожертвами.

 1. Онлайн-переказ через систему LiqPay (ПриватБанку)

  Зазначати ім’я та е-пошту не обов’язково, проте ми просимо Вас вказувати принаймні свою адресу електронної пошти, щоб ми могли зв’язатися з Вами за потреби.

 2. Безготівковий переказ через будь-який банк

  Одержувач платежу: ГО “Центр Протидії Корупції”
  Код ЄДРПОУ: 38238280
  Рахунок № 26009052715264 в ПАТ “Приватбанк”
  МФО: 300711
  Призначення платежу: “Благодійна пожертва”

Караємо зашкварених мажоритарників

Притягаємо до відповідальності за розпил тендерів.

Допомагаємо банкам дізнатися правду про клієнтів-чиновників.

Foreign partners condition Ukraine to fight corruption. We are monitoring how Ukraine implements these obligations.

Вивчаємо корупцію та вчимо з нею боротися.

Допомагаємо повернути украдені корупціонерами гроші назад в Україну.

АНОНС — У справі Шабуніна допитають лікарів, які обстежували провокатора Філімоненка

У вівторок 16 квітня у Дніпровському суді Києва відбудеться чергове засідання у справі проти голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна. Адвокати Шабуніна клопотали про виклик лікарів як свідків у справі — вони обстежували провокатора Всеволода Філімоненка.

Час — 14.30. Адреса — вулиця Кошиця, 5.

Нагадаємо, керівника ЦПК Віталія Шабуніна обвинувачують за статтею 345-1 “Погроза або насильство щодо журналіста” Кримінального кодексу України.

Улітку 2017 він вдарив провокатора Всеволода Філімоненка, який тривалий час переслідував Шабуніна і цькував працівників ЦПК.

Медична експертиза щодо Філімоненка відбувалася зі значними порушеннями. Після інциденту лікарі “швидкої” не зафіксували перелому у провокатора, але вже через 12 днів сумнівний медексперт Давид Валіахметов виявив начебто ушкодження середньої тяжкості.

Так Валіахметов, який займає посаду завідуючого відділу судово-медичної експертизи Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи, свого часу робив експертизи Роману Насірову та навіть “відмазував” вбивцю.

Більше того, у документах медекспертів було вказано про перелом на лівому боці обличчя, хоча удар відбувся по правому.

Під час минулого засідання у вівторок 9 квітня у суді допитали слідчих Олександра Чеберяка та Олександра Ковальчука, які розслідували справу. Обидва заявили, що нічого не пам’ятають про розслідування і не знають, де перебувають медичні документи.

 

Читайте більше про справу Шабуніна: https://goo.gl/cqfrAo    

Хронологія справи: http://bit.ly/2LmuEQq